Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az uzsoki korházban hogy...

Az uzsoki korházban hogy működik az abortusz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem szültél, akkor 1. nap bemész, enni inni nem lehet aznap, dél körül felteszik a lamináriát (tágító pálca) utána ehetsz, ihatsz. Másnap műtenek szintén dél körül, vagy ahogy "beleférsz". Altatnak, majd visszavisznek a kórterembe, már ott ébredsz. Aznap éjjel még bent kell maradni megfigyelésen, hogy nem lázasodsz-e be, vagy nem vérzel túlságosan. Harmadnap reggel mehetsz haza. Ha szültél már, akkor a tágítás elméletileg kimarad. Én második nap este hazajöttem saját felelősségre, nem volt gond. Mind ez 3 éve volt, azóta nem tudom, hogy még mindig így van-e.

Sajnálom.

2012. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. jan. 10. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:
:( Nincs más megoldás?
2012. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Youtobe: néma sikoly!

veresszanett: abortusz!

2012. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 cs.dóraa ***** válasza:
Sajnálom!Nekem 2hónapja volt megszakításom beteg volt a baba és igen még így müködik ahogy leírták!
2012. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok még sulizom, anyuék anyagi helyzete nem fényes számlákra elég kb a pénz és nem tudom hazahozni a picit. Szívem szakad meg de nem tudok mást tenni. Nem önszántamból döntöttem rámkényszerítették
2012. jan. 12. 07:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Kik kényszerítenek rá, és hogyan? Ez nagyon gáz.

Amúgy vannak olyan lehetőségek, hogy megszülöd, csak nem tartod meg, örökbe adod. Szívtelennek hangzik, de az AB-ról Te is érzed, hogy még szívtelenebb. Nem tudom, hogy nálad játszik-e, de léteznek anyaotthonok is, kifejezetten olyanoknak, akiknek nehéz lenne az indulás.


Az apa amúgy mit szól a dologhoz? Lehetne rá számítani szülés esetén? Mellette maradna?

2012. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az apa kijelentette hogy haljak meg a gyerekkel együtt ő gyülöl. Anyu nemengedi hogy hazahozzam mert amit keresnek fizetést az a számlákra elég 5-10ezer marad hónap végéig. És anyaothont érdeklődtem nem biztos hogy a szülésre bekerülnék, és még van másfél évem suliból is.
2012. jan. 16. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Hol az apa? ő nem tudna támogatni?

miért nem védekeztetek?

amúgy tényleg nem vagy könnyű helyzetben.

2012. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az apa második ultrahang elött közölte hogy dögöljek meg ne keressem többet. Sehogy nem akar támogatni. Azért nem védekeztünk mert én nem szedhetek fogamzásgátlót apuci meg utálja a gumit kivenni nem tudja. És hát így jött össze sajnos
2012. jan. 17. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!