Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt rá másnál precedens,...

Volt rá másnál precedens, hogy az átok visszaüt arra, aki kívánta, és esetleg akit elátkozott az annál szerencsésebb lett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl babonás, és nem is szeretnék rosszat senkinek, maximum más nekem, de kiváncsi lennék rá, hogyha valakinek rosszat kíván valaki, akkor általában visszaüt? Vagy fog az átok, bejön? És ki lehet őket védeni?
2009. máj. 21. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt hallottam, hogy az átok előbb-utóbb visszaüt arra aki átkozódott! vannak olyanok akiknek fog az átka sajnos. védekezni lehet ellenne, le is lehet szedetni és védelmet is lehet rakatni, ha foglalkozol ilyesmivel!
2009. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen.Mesékben például.
2009. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az az átok ami ok nélküli az nemfog a másikon szerintem. ha pedig rád mondanak és oknálküli akkor azon fog aki mondta.
2009. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha másra mondom és okkal, de nem valami súlyosat? Akkor nem számít bűnnek? :)
2009. máj. 22. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

:) előző vagyok!

De bünnek számít azis .De az a másikon fog,csak vigyázni kell nehogy rád is hasson az az átok amit másra kimondassz.De akire mondod és ő tényleg olyan amit kimondtál rá akkor rajta fog az átok.

2009. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

énsem vagyok babonás. ami igaz az igaz!vigyázni kell mitmond ki az ember a száján.De emberekből vagyunk nemvagyunk istenek ezért pesze kicsúszik az ember száján olyan szó amit nem szeretett volna mondani. Nekem rengeteg ismerősöm van aki átkot mondott magára és be is teljesült szóval én hiszek ezekben.


előző voltam megint.

2009. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2009. máj. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!