Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10hónapja szültem császárral,...

10hónapja szültem császárral, meddig lesz érzéketlen a hasam alja?

Figyelt kérdés

Még mindig zsiborog,érzéketlen sok ponton..ez örökre ilyen marad?

Vissza sem tudott húzódni a hasam,ez is amiatt van,lóg a bőröm...aki császáros volt kérem segítsen.Köszönöm


2009. máj. 21. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!2.császárom 21 hónapja volt.Kb.2 hónapja kezdtem el érezni a hasamat!Nem vagy lemaradva,javulni fog a helyzet!
2009. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez attól is függ, hogy milyen technikával és hogyan csinálták a műtétet, mennyire sérültek az idegek, izmok a hasadon.

A kislányom tavaly áprilisban született császárral, de 2 hónap múlva én már teljesen jól voltam. Kiderült, nem vágtak izmot, hanem "félretolták", ezért épültem fel ilyen gyorsan.

2009. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem vágtak izmot,nekem azt mondta a dokim ma már csak vészhelyzetben vágják,amúgy félre tolják,de az idegeket mindenképpen átvágják azt mondta...csak nem tudom ezek valaha regenerálódnak e,mert van olyan terület a hasamon amit ha megcsípek sem érzem..tehát csak érdekelt mi lesz..és valaha vissza fog húzódni??
2009. máj. 21. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az újabb módszer szerint csinálták, de ilyenkor is van egy pici (kb. két centi hosszú) rész, amit muszáj a hashártyán átvágniuk, mert ott nyúlnak be, h' széthúzzák. Tehát az normális, nekem is ilyen (kilenc hónap után).
2009. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!