Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik császárral szültek...

Akik császárral szültek meddíg volt érzéketlen a varrat körül?

Figyelt kérdés
Én február végén szültem és még most is a varrat körül felfelé 3cm,lefelé 1cm-es részen nem érzek szinte semmit. Néha olyan mint amikor fogászat után múlik az érzéstelenítő hatása.
2009. jún. 1. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

Én pont ugyan igy vagyok! Énis február végén szültem császárral és énsem érzek semmit 1 ponton! Nekem sokan azt írták hogy ez idő amig elmulik! Én már attol féltem hogy ideget vágtak! Szerintem nyugodj meg! Énis azt teszem!

Várom még pár hónapot és ha akkor sem lesz jobb akkor vissza megyek a dokihoz!

2009. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 eve szultem es nekem meg mindig van egy resz a boron, ahol nem erzek semmit a varrat korul. Szerintem ott nem is fogok soha.
2009. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Azt hittem már valami gond van. Remélem azért idővel jobb lesz :)
2009. jún. 1. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos múlt a kisfiam, de a vágás környéke nekem is teljesen érzéketlen. Szerintem már ilyen is marad.

2009. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk 2 hete szültem,de nekem is ugyanez van...Én is megnyugodtam.
2009. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Februrár végén szültem, nekem is érzéketlen. De! Előző év februárban volt egy másik műtétem, tehát lassan másfél éve, és sajnos annak a vágásnak a nyomvonala is érzéketelen még mindig. Szerintem is így marad, de meg lehet szokni.
2009. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom 3 éves,azóta érzéketlen.Most februárban született pici fiam,így újból vágtak.Szerintem már ilyen marad.
2009. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!