Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tévében a...

Mi a véleményetek a tévében a szuperdadusról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én néha, ha van időm, megnézem, szerintem jó ötleteket ad, nekem tetszik.

2009. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy belekérdezek, ez melyik csatornán?mikor megy?
2009. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
viasat3, délelőtt 11-től azt hiszem, és még délután is de azt nem tudom mikor.
2009. máj. 21. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Több ilyen jellegű műsor van, nem tudom pontosan, hogy ez melyik, de összességében tetszik ez a fajta műsor, egyes helyzetekre olyan megoldások vannak, ami nem biztos, hogy eszébe jut az embernek.

Én már csak az olyan részeket nézem meg, ami különbözik a többitől. Nem igazán tudom azt a nevelést, nevelés hiányát elképzelni, ahol a gyerek minden következmény nélkül megüti, leköpi anyát, apát, verekszik és káromkodik (a legtöbb részben ez van). Ráadásul úgy, hogy a szülők semmit nem tesznek ellene, sőt még védik is a gyereket ("nem úgy gondolta").

Jó pár év mulasztását nem lehet pár nap alatt helyrehozni. Amit én hiányolok belőle, hogy nincs egy olyan összeállítás, hogy X. év múlva.

2009. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik mert akad benne jo par otletes tipp. Egyik reszben volt egy aranyos otlet, hogy hogyan szoktattak le a gyereket a cumirol. Pontosan nem emelekszem de mar nagyocska volt a gyerek de a cumi volt a maniaja, anelkul nem aludt el es napkozben is tobb cumi volt korulotte es egyiket a masik utan szopogatta, ha elvettek tolle ovoltott torka szakattabol. :) A dadus kitalalta, hogy a cumikat be kell tenni egy kis dobozba es a tunder eljon ejszaka ertuk, elviszi a kis bebiknek a cumikat mert nekik szukseguk van ra es hoz helyette olyan dolgot amire a mar nagyobb gyerekeknek van szuksege. Reggelre a tunder megtoltotte a dobozt olyan jatekokkal, erdekessegekkel (epitokocka, kifestos, szinesceruza, egy kis finomsag) aminek a gyerek orult es meg buszke is volt, hogy a tundernek adhatta a cumikat. Nekem ez annyira aranyos otletnek tunt. :)
2009. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, hogy határozott, szigorú ötletei is vannak, nagyon sok gyerekre ráférne itt Magyarországon is. A mai részben is borzasztó volt az a testvérpár...én olyan gyerekekkel nem jártam volna étterembe enni, rossz volt nézni, mit műveltek...
2009. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én találtam egy nagyon jó kis oldalt a témában! Igaz, hogy még elég újnak tűnik, de minden nap felkerül valami új dolog! Szerintem érdemes regisztrálni is, mert akkor még több cikket tudtok elolvasni, nézzétek meg!


[link]

2009. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!