Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kötözködnek karácsonykor...

Miért kötözködnek karácsonykor is az emberek?

Figyelt kérdés
Irtam ki reggel egy "kérdést",amiben boldog karácsonyt kivántam,mivel szeretm ezt az oldalt.Volt egy kedves válaszoló aki engem nyominak nevezett,és szúrta a szemét amiért nem törölték a kérdésem.Na hogy örüljön,elmondom hogy törölték,gondolom jelentette vagy ilyesmi nem is érdekel.Ne haragudjatok,kicsit rosszul esett ez a reggeli incidens,holott én egy kedves jókivánságot irtam csak.Bocsi de ezt le kellett irnom:-((((Ja és még annyit,aki engem nyominak nevezett,hogy ettől nagyobb öröme ne legyen az életben!
2011. dec. 24. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, az ilyenekkel ne törődj! :) Szóra sem érdemesek. Inkább sajnálatos, hogy ilyen megkeseredett emberek vannak. Érezd jól magad ma és ünnepelj békességben! :)
2011. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert aki ilyen, az nem fog karácsony idejére sem megjavulni. Kutyából nem lesz szalonna.
2011. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
5 percre felnéztem, azt hittem sokan írnak csak ilyet, ne foglalkozz ilyen megkeseredettekkel, na én megyek is, csak pihiztem egy kicsit. KELLEMES KARÁCSONYT.
2011. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Az elmúlt napokban a munkahelyemen is azt tapasztaltam, hogy lépten-nyomon kötözködnek az emberek. Volt olyan ügyfél, aki ordítozott, egy másik csaj mesélte, hogy őt még le is köpték. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, annyira lelki szegények, hogy másokon tudják csak levezetni a felgyülemlett feszkót. Vagy éppen magányosak, vagy nem kaptak meg otthon valamit, vagy akármi más oka lehet. Hülyék és kész, nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni!

Boldog Karácsonyt! :))

2011. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Boldog karácsonyt!

Ne törődj vele.

2011. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Én is válaszoltam a kérdésedre:)

Látom nagyon a szívedre vetted,az az ember boldogtalan és mérges most hogy itt a karácsony!Sajnos sokan vannak így manapság:(

BK!

2011. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat aranyosak vagytok!sajnálom hogy vannak ilyen emberek,én úgy vagyok ezzel ha rossz napom van,vagy nem tetszik egy kérdés,hagyom a fenébe,nem szólogatok be.

Nagyon kellemes ünneeket kivánok mégegyszer!

2011. dec. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!