Karácsonykor óvoda?

Figyelt kérdés
Tegnap kiverte nálam a biztosítékot egy kérdés,ahol a felső beosztású szülők oviba akarták adni a gyereket karácsonykor,hogy pihenhessenek.Már valószínű törölték a kérdést,mert nem találom.Szerintetek igaz lehet?Létezhet ilyen szülő?

2011. dec. 22. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Ém se találom,pedog én is válaszoltam neki.

Hát elég furcsa volt,hogy mit ne mondjak.

Hogy pont karácsonykor passzolja le?Mennyi idős volt a gyerek?

2011. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztos kicsi még ha ovis:(
2011. dec. 22. 07:53
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Megdöbbentő volt nem????

Néha én is úgy fel tudom húzni magamat egyes kérdéseken.

2011. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
törölték a kérdést. Szerintem kamu volt.
2011. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én nagyon kiakadtam :(
2011. dec. 22. 08:58
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Én is olvastam, szerintem is kamu volt.

Lepasszolni a gyereket karácsonykor mert az a két nap a pihenésé??? Ilyen nincs; vagy ha igen, biztos nem meri így felvállalni.

Ne törődj vele!

Boldog karácsonyt :-)

2011. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Biztos, hogy csak provokálni akart a kérdező, én ugyan nem válaszoltam, de tuti.

Hiszen egy felsővezető (de szerintem egy nem nyolc általánost végzett szalagmunkáson kívül bárki)tudná, hogy nem végeztethető munka senkivel (bizonyos kivételekkel) ünnepnap szóval, hogyan dolgozna egy óvónő, hiszen a munkatörvénykönyve alapból tiltja ezt.


De egyébként ami nem kamu, nagyon sokszor olvasom és szerintem nem felsővezetőktől, hogy reggel hatkor lepasszolják a gyereket és háborognak ha megkérik őket 5-re próbáljanak odafáradni a gyerekért. És a válaszadók is döbbenetesek, még az óvónőket szidják és hordják el lustának, hogy nem vigyáz a gyerekre. Na meg szünetekben is felháborodnak, ha megkérdezik, tudnak e vigyázni a gyerekükre. Szóval alapból nagyon sok ember van, aki ha megteheti lepasszolja a gyerekeit valami állami szervezetnek. És harsogják, nagyszülő nem vigyázhat rájuk, mert maguknak szülték a gyereket, nem a nagyszülőnek.

Engem egy ilyen kérdés jobban ledöbbent, mint ez a nyílt provokáció.

2011. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó arra nem gondoltál, hogy aki lepasszolja a gyerekét az oviban, azért teszi, hogy beérjen reggel a munkahelyére, és azért nem ér oda du4 vagy 5-re mert nem a szomszédban dolgozik, és hamarabb nem tud eljönni, mint ahogy lejár a munkaideje? Azért a legtöbb szülő nem kedvtelésből adja be a gyereket, hanem mert dolgozik, és általában nem akkor jön megy az ember, mikor neki kényelmes, hanem ahogy a munkaideje megkövetelei. Persze odaérhet 5-re, csak akkor kirugják.
2011. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsibe hatra kell vinnem a fiamat, hogy hétre beérjek melóba. Most akkor én gonosz szülő vagyok, mert dolgozom?? Én meg azon akadtam ma ki, hogy a kedves gondozónő írogatta fel a neveket, hogy kit nem visznek holnap bölcsibe és húzta a száját, hogy én viszem és hogy délután 4-re tudok érte menni. Nem tehetek róla, hogy nekem kettőig sütnöm kell a kenyeret meg a beiglit, hogy a nép ne éhezzen karácsonykor sem...
2011. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"alapból nagyon sok ember van, aki ha megteheti lepasszolja a gyerekeit valami állami szervezetnek"


Már ne haragudj, de felháborító, amit írsz... megtehetem, hogy lepasszolom? Nem, bakker, pont fordítva: sajnos nem tehetem meg, hogy otthon maradjak, mert ki kell fizetni a havi 108ezer forintos törlesztőrészletet a házra! És az a nyomorék 25ezer forint, amit az államnak lenne pofája gyes címén adni, és kiszúrni vele a szememet, csak arra elég, hogy éhendögöljek belőle én is, meg a gyerekem is.

És igen, sajnos a bölcsibe - bocsánat, családi napközi, amire havi 52ezret fizetek - nem mindig érek oda 5-re a gyerekért, de csak azért, mert a munkahelyemről talán nem tudok eljönni, ez eszedbe se jut, ugye? Ha lelépnék állandóan a munkahelyemről, nem kellene bemennem többet dolgozni. És megint ott lennék, ahol a part szakad. Talán bele kellene gondolni más helyzetébe is, mielőtt vagdalkozunk másokra...

2011. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!