Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik kötődve neveltek, vagy...

Akik kötődve neveltek, vagy ha nem is, de éjjel rendületlenül szoptattok, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 14 hónapos, jön a foga, elég nyugtalanul alszik éjjel.Persze megszoptatom, átveszem magunkhoz mikor először ébred, aztán már nem teszem vissza(ha mindig kivenném,visszatenném szerintem alig lennék vízszintes helyzetben éjjel).Meg amúgy is szeret úgy aludni, hogy mellém bújik.

De valami hihetetlen mennyire elalszom magam reggelre...ugye nem tudok úgy forgolódni, mintha nem lenne ott, legtöbbször csak az oldalamon fekszem,szinte mindig úgy ébredek, hogy fáj valamim.Nem panaszként írom, de ez nálatok is így van?

Kiságy magunk mellé húzása nem megoldható, nagyon pici lakásban élünk, így is egy kanapé-ágyon alszunk.


2011. dec. 22. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg pici volt a lányom addig így volt, most már Ő is költözik alvás közben. Beteszem középre, és ha alszik, akkor vígan ficereghetek mellette.

"rutinos vagyok" mert 2,5éve alszok gyerekkel, az eleje volt nehéz azóta van hogy félig hason fekszem és úgy szopizik a kicsi(szinte mind a ketten fel se ébredünk).

Jah és 140cm ágyon alszunk 3an, néha van amikor a 2,5éves is bebújik mellénk, na akkor van zsufi rendesen:)


Amúgy én egy kieg "matracon" gondolkodok, ami derékalj vastag de memó habból van, és állítólag nagyon kényelmes aludni rajta.(bár nálunk érik az ágycsere-szétugrálta a két kölök:))

2011. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elgémberedve ébredek általában. Illetve amikor Apához bújik a kiscica, akkor én forgolódhatok kedvemre. :)
2011. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A félig hasra fordulós szoptatás nálunk is bevált. Vagy még ami nagyon hasznos: egy párna a térdeid közé, így ha az oldaladon fekszel is, nem fájdul meg a csípőd.

De az igazán üdvözítő megoldás az, hogy ha esetleg hamarabb alszik vissza a gyerek, mint te, akkor elfordulsz és kényelmesbe helyezkedsz.

Ha az ágyat a falhoz toljátok, akkor azon az oldalon jobban ki lehet használni, kvázi több hely van alvásra, főleg ha pl a gyerkőcöt teszed a faltól (mondjuk egy vastag falvédővel).

2011. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat:)
2011. dec. 24. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!