Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok már babák, kisgyer...

Hallottatok már babák, kisgyerekek csodás gyógyulásáról? Akikről az orvosok már lemondtak. Bíztatás kellene!

Figyelt kérdés

sziasztok! az egyik barátom 6 éves unokaöccsénél néhány hete rosszindulatú agydaganatot diagnosztizáltak. megműtötték, de csak a tumor egy részét tudták kivenni, a többi sajnos nagyon rossz helyen van. nem tudják sugarazni sem. az orvosok már nem tudnak mit tenni. az egész család ki van borulva és olyan rossz ez a tehetetlenség!

próbálom a barátomban tartani a lelket, mondtam, hogy bízzanak, ne adják fel, mert a gyerekek olyan erősek tudnak lenni.

Ugye vannak tényleg csodák? hallottatok már olyan történetekről, amivel bíztathatnám a barátomat, amivel tarthatnám benne a reményt?

nagyon hálás lennék a válaszotokért!


2009. máj. 19. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ilyen történetről nem hallottam, éncsak annyit tudok mondani, hogy bízzatok a Jó Istenben és imádkozzatopk sokat, hidd el segíteni fog!!!
2009. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! úgy lesz.
2009. máj. 20. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Interneten biztosan találsz ilyen történeteket, a gyermekrákból szerencsére sokan meggyógyulnak. Persze nem minden típusból és nem mindenki, de azért sokan. Bízzatok minden erőtökkel és tartsátok a lelket a kisfiúban. Ne érezze úgy, hogy a környezete feladta a reményt és akkor ő is küzdeni fog. Hinni kell a végsőkig a gyógyulásban, a hit néha valóban csodákra képes! És ők nagyon nagyon erősek!

Egy link:

[link]

2009. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

1,5 éves koromban Wilms-kórt, azaz vesedaganatot diagnosztizáltak nálam. Néhány hónap kórházban, gyógyszerek, infúzió, sugárkezelés, vizsgálatok. Az egyik nővér ezt mondta anyunak:"Nyugodjon bele anyuka, nem fog megmaradni." Egy orvos sem akart megműteni, végül mégis került egy. Megmentette az életemet. 17,5 vagyok, immár egészséges. Szinte teljes értékű életet élek. Kívánok nektek sok kitartást! És soha en adjátok fel a hitet! Bízzatok, higyjetek, és akkor rendbe jön. Eszetekbe se jusson, hogy esetleg nem gyógyul meg. Igenis meggyógyul. Szívvel-lélekkel gondoljatok erre! Mielőbbi jobbulást!

2009. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!!!

Nagyon jól esett és biztatást ad. Küzd, bízik a család, barátok, ismerősök. Én hiszek benne, hogy meggyógyul!!!

Köszönöm még egyszer!

2009. aug. 3. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én barátomnál 8 éves korában diagnosztizáltak agydaganatot:( Megműtötték, igaz, neki is maradt bent egy kicsi még, mert rossz helyen van, de gyógyszereket szed rá és jól van:) Remélem a kisfiú is meggyógyul! 18!l
2010. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!