Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mas anyuka is erzi neha, hogy...

Mas anyuka is erzi neha, hogy beszurkul otthon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a babamat, nem is ez a baj. CSak miota itthon vagyok, nincs mas, mint O, a hazimunka, fozes, nagyszulok, es ennyi. a regi baratnoim is elkoltoztek mar a kornyekrol, a ferjem hetkozben dolgozik, hetvegen legszivesebben ki sem mozdul otthonrol emiatt. Nekem max. annyi, hogy viszem a gyereket magammal bevasalni, bemegyunk a varosba hetente csavarogni, plazazni...(falun lakunk), ez jo mindkettonknek, de kettecsken vagyunk akkor is. a mi korosztalyunkbol senki, a hetvegek is a nagyszulokkel telnek. Amig vissza nem megyek dolgozni (oktoberben), addig nem is latok ra eselyt, hogy valtozik a helyzet.
2009. máj. 18. 23:54
 1/3 anonim válasza:
100%

Miért nem keresel az interneten magadnak a környékedről új barátnőket? A chateken is találsz baba-mama szobát, talán akadnak a lakhelyedhez közel élő fiatal anyukák, akikkel lehetne közös plázázást rendezni.


Egyébként egy virtuális barátság is lehet érdekes és ideiglenes megoldás, persze nem azt állítom, hogy egyenrangú az "élő" kapcsolattal.

2009. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ismerős helyzet. Mi ketten lakunk a picurral (amúgy én is októberben megyek vissza dolgozni :)), én néha azt érzem, hogy egy végtelenül unalmas ember lettem, pedig korábban úgy pörögtem, úgy pezsgett körülöttem az élet... De azért most hogy itt a jó idő már jobb, mert szerencsére azét a barátaim itt laknak most is, csak hát más az időbeosztásuk mint nekem, de így hogyjó az idő és sokat jövünk megyünk a városban (a játszótérre nem járunk le, az anyukák többsége 10 évvel idősebb nálam, nem tudok velük miről beszélgetni, pláne mert általában kioktató hangon mesélnek nekem mindenfélét, még ha nem is szándékosan), na és amikor csavargunk szinte mindig összefutunk egy barátnőmmel, aztán csak eldumálunk, mostmár kevésbé érzem magam kirekesztettnek. Sőt, múltkor aztán igazán jól alakultak a dolgok, találkoztam 4 barátnőmmel egyszerre, aztán leültünk egy ilyen kiülős teraszhoz, ott voltunk 3 órán keresztül, a fiam is nagyon élvezte meglepő módon, pedig nem szeret egy helyben lenni, szóval az nagyon jó volt. De amíg nem volt ilyen jó az idő, hát azt én is nehezen viseltem, egész nap be votlunk szinte zárva. De azért nekem sokat számít az, hogy 3-4 hetente elmehetek bulizni és kicsit a magam társaságával lehetek.
2009. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen. Lassan 11 hónapja itthon vagyok és a babám még csak 5 hónapos lesz, így még viszonylag sokat alszik napközben. Ekkor tudok egy kicsit olvasni, netezni, filmet nézni, dolgozni (saját vállalkozásunkban) meg persze a házimunka. Én alaphelyzetből elég antiszociális vagyok, így az emberek társasága annyira nem hiányzik. Azzal a néhány barátnőmmel, aki el tudja viselni a rémes természetemet, viszonylag gyakran (havonta 1-2-szer) találkozom, vagy beszélünk telefonon. Ami viszont nagyon hiányzik, az a túrázás. Már nagyon várom, hogy néhány szopit kiváltsunk szilárd étellel, s újra mehessek egész napos túrákra (persze csak mértékkel és még el se kezdtük a hozzátáplálást, szóval ez egy kicsit még odébb van). A helyedben én is interneten próbálnék anyukákkal (vagy ha nem az egy nap alatt koszolt pelusok számáról szeretnél csevegni bárkivel) ismerkedni. Ki tudja, talán a szomszéd faluban találsz egy jó fej anyukát.
2009. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!