Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni ezt: Fisher...

Érdemes megvenni ezt: Fisher Price zenélõ bili 3az1 ben funkcióval?

Figyelt kérdés

Ezeket tudja, és 11.300 Ft:

* kényelmes ülõke a bilizéshez

* zenél ha a baba \\"produkál\\"( 4 féle dallam)

* 3 az 1-ben funkció

- zenélõ bili

- wc szûkítõ

- 45 kgig használható fellépõ!!!!!

* könnyen tisztítható

* igazi újdonság a fisher price-tól


2009. máj. 18. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát én biztosan nem vennék zenélő bilit! De mindenki maga dönti el, mit szeretne a babájának. Elég horror ára van!

Mi amúgy a bilit szinte kihagytuk, nyáron hamar szobatiszták lesznek a gyerekek, a másfél- kétéves meg már ülhet WC-szűkítőn- mi legalábbis így csináltuk.

2009. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom azért is szeretnéd mert ha produkál akkor zenél és ez olyan mintha dícsérnéd:D

Elég egy egyszerű bili,aztán majd te megdícséred:D

Szerintem azért 12ezer egy sz@ros biliért tényleg elég durva,de azért ha megengedheted akkor nyugodtan:D

2009. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen, benne van a pakliban, hogy nem is fog bilizni. Pl. a keresztfiam egyből a wc-n kezdte a "szobatisztaságot", mert attól ő már nagyfiú.
2009. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

A mi rokonunk is vett zenélős bilit, igaz ilyen olcsóbb fajtát, ez volt csak extra benne. Na a kislány meg is ijedt tőle. Aztán kivették belőle az elemet és már nem volt gond aztán egy idő után.

Én a lányunknak natúr bilit vettem a százas boltban. Nincs vele gond. Ha olyanja van belepisil. zene meg neki nem kell, ott vagyok én dícséretnek ha ügyes és annál boldogabb dolog nincs neki mikor apa, anya megdícséri.

De hát te döntsd el! Amúgy van olyan gyerek is aki szereti ha zenél!

Vagy van aki egyből wc-n kezdi ülésszűkítővel és még nem is látott bilit! Esetleg akkor jó oda egy fellépő. Meg a mosdó elé!

Tehát én nem venném meg! Kicsit drága nekem! Én a bilit 500ft-ért vettem!

De ha neked tetszik vedd meg! Csak ha netán a baba majd nem fogja szeretni úgy ahogy te szeretnéd, vagy ahogy neked tetszik akkor ne haragudj majd rá! Mert benne van a pakliban ez is!

Majd írd meg hogy döntöttél! Kíváncsi vagyok!

Én inkább elvinném állatkerbe az árán, vagy olyan helyre ahol jól érzi magát, vagy vennék neki olyat, amit majd később is sokáig tud majd használni. Pl bicikli stb. persze majd később venném meg.

2009. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Én tuti nem adnék érte ennyit.

Lányomnak sima 600 ftos bilije van, belekakil, belepisil, megdícsérem, ő mosolyog és mindketten boldogok vagyunk.

Ezeket a dolgokat arra tartom csak, hogy -már bocs, -a hülye anya bármit megvesz a gyerekének..

De kinek a pap, kinek a papné...

2009. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért szerettem volna megvenni, mert gondoltam, ha zenél "produkálásnál" , akkor a baba szivesebben ül rajta, és én is egyből észreveszem, ha van "termés". De mivel mindenki értelmetlennek tartja (a férjem is), és az ára is húzós, így nem rendelem meg. Akkor venném meg, ha olyat hallottam volna, hogy egy ilyen bilivel sokkal könnyebb szobatisztaságra szoktatni a gyereket, mint a sima változattal.
2009. máj. 18. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el az édesanya, édesapa dícséreténél nincs nagyobb ösztönző erő a leszokáshoz!
2009. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!