Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hós kislányom nem issza meg...

8 hós kislányom nem issza meg a vizet, teát, csak a tápszert, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A teát próbáltam úgy is,h cukrot tettem bele,de így sem kellett neki...
2009. máj. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát lehet, hogy nem szomjas, ne erőltesd. Végülis a tápszer is vízből készül, nem lesz folyadékhiánya. Ha majd bejönnek a nagy melegek, biztosan elfogadja majd a vizet, teát. Legyen szem előtt víz egy kis pohárban (csőrösben), ha nem erőlteted, talán majd magától érdeklődni fog:)
2009. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém még anyatejes, de ő sem hajlandó mást meginni. Azt mondták, ha szomjas lesz, inni fog. Tedd az ivós cumisüveget mellé, majd hátha meghúzza, ha megszomjazott játék közben. Az enyém ha megtalálja csak rágcsikálja, de hátha idővel rájönnek, hogy az szomjoltó! Én vizet öntöttem bele, mert azt szívesebben szopogatja. Ja, és olyan cumisüveget használj, ami kicsi és jó a fogása, hogy egy kézzel is könnyen meg tudja emelni.
2009. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. máj. 15. 01:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védönő azt mondta,hogy anyatejes babánál nem baj,ha nem iszik más folyadékot,de tápszernél fontos a folyadékpótlás.
2009. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,képzeljétek pohárból meg megissza,ma kipróbáltam:)
2009. máj. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!