Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek milyen "mellékhatások"...

Nektek milyen "mellékhatások" léptek fel, miután abbahagytátok a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
8éve szedtem.rendesen megjött utána nektek?pattanások?ilyesmi volt?
2011. dec. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendesen megjött utána minden hónapban. Pattanásaim lettek, de kb olyan másfél hónap alatt letisztult az arcom. Ami viszont nagyon rossz,hogy bizony felszedtem pár kilót-ez furi mert mindenki azt mondja a bogyótól hízik, én viszont közben nem híztam, most viszont igen.
2011. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én még csak 1 hónapja hagytam abba, de a mensim késett 5 napott, ami még sosem fordult elő, h késett volna.

Más tünetem nem volt...

2011. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fél éve hagytam abba. azóta jobban vannak pattanásaim (azért nem olyan vészes) viszont életemben először kimaradt egy mens. , mert petefészek cisztám lett. két hét múlva megyek vissza, hogy felszívodott-e vagy mi van. bárcsak sose szedtem volna
2011. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeptemberben hagytam abba a gyógyszert a cigivel egyszerre. Én is híztam, de szerintem a cigi miatt. Az első vérzésem napra pontosan megjött, utána viszont novemberben és decemberben is kimaradt. Más változás nem volt.
2011. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 év szedés után konkréten 10 hónapig nem jött meg és az arcom is pattanásos lett. :-(
2011. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhes lettem. :) Már ha ez mellékhatás.
2011. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én most hagytam abba.nov 11-én jött meg.már 4 napja barnázok,ami nem tudom mitől van.eddig soha nem volt ilyen.nem tudom hogy ez mensi akar e lenni,vagy más,mert tegnap már erősebb és piros is volt.ugyhogy most várok.mikor abbahagytam az első terhességem elött ilyen nem volt,csak késett 2x 1-2 hetet,de nem egyből mikor abbahagytam,hanem rá pár hónapra.
2011. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja most másfél évet szedtem,elötte meg 3-at.
2011. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,remélem hamar kitisztul a szervezetem és minden rendben lesz.
2011. dec. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!