Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó vagyok, ha...

Tényleg bunkó vagyok, ha bezárom az ajtót amikor szoptatok?

Figyelt kérdés

Anyósomék a mellettünk lévő házban laknak, és az a szokásuk, hogy kopogás nélkül bejönnek a házunkba. Elég szégyenlős vagyok, a férjemen kívül nem szivesen szoptatok mások előtt, ezért olyankor egyszerüen bezárom az ajtót, és kiragasztok egy cetlit, hogy most ne zavarjanak. Ennek ellenére rendszerint addig dörömbölnek (!) amíg ki nem nyitom az ajtót. Anyósom szerint bunkó vagyok, túlreagálom a helyzetet, hiszen senki sem kíváncsi a melleimre.

Tényleg bunkó lennék? Van esetleg más ötletetek? A kopogás kizárva, erre hiába kérem őket. Kopognak, aztán bejönnek. Meg sem várják, hogy szóljak.


2009. máj. 14. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te kérdeztél régebben egy hasonlót? Azzóta megszületett a pici? Gratulálok! :)

Szerintem nem vagy bunkó!Én is nagyon szégyenlős vagyok! Még a korházban is mindig úgy feküdtem, vagy fordultam hogy a fal felé.És itthon is mindig elvonultam szoptatni ha nem csak 3an voltunk a férjemmel, meg a babóval.És én ráadásul idegen helyen se szerettem szoptatni.Anyosomnál, meg édes anyáméknál voltam hajlandórá, de ott is elvonultam a másik szobába.Egyébként meg ha mentünk valahova, mindig vittem magammal lefejt tejcit, vagy úgy mentünk hogy a következő etetésre hazaérjünk.A párom ezt tiszteletben tartott,hogy én ilyen szégyenlős vagyok,és hál istennek mindig alkalmazkodott hozzám.Szerintem kérd meg a férjedet,hogy beszéljen a szüleivel, és magyarázza el nekik, hogy hiába nem kiváncsiak a melleidre, te akkor is nagyon szégyenlős vagy,és ezt tartsák tiszteletben.

2009. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben akkor semnyitnám ki azajtot akárhogy dőrőmből max kiszolnék hogy ne zavarjanak és ennyi,sőt én akkor iskiraknám a táblát ha nem szoptatok csak nem vagyok rájuk kiváncsiés az ajto mindik zárva lenn,ha akarnak jönni otta telefon kérdezzék meg mikor jo nekem ésakkorjöjenek.Nálunk igy is van elötte telefonon egyeztetünk és akkor jöhet ha én nekem jo,bár hála istennek ök messze laknak.
2009. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem értem az ilyen anyósokat.

Az enyém kopogás nélkül sosem jön át hozzánk, pedig nem szimplán a mellettünk lévő házban laknak, hanem egy portán is van a két ház.

De sosem tapintatlanok és zavaróak, és úgy gondolom, hogy ezután sem lesznek azok.

Anyósodnak is van gyereke ugyebár, próbálj hatni erre, kérdezd meg tőle, ő hogy' szoptatott, stb.

No meg, a pároddal is próbálj beszélni erről, de az fix, hogy én sem nyitnám ki az ajtót, akárhogy is dörömböl rajta, max. utána mondhatod azt, hogy elaludtatok a gyerekkel és nem hallottad. Erre nem nagyon lehet mit ellenkezni szerintem.

2009. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

Én is szégyenlős tipus vagyok,és mindig félremegyek szoptatni.Nekem szerencsére nincs ilyen gondom.

Habár egyszer volt.Nekem a tántimmal volt hasonló szitum.Akkor szültem,és jött nézni a babát.Kellett szoptatnom,és vártam hogy menjen ki a szobából.Erre meg ő: szoptassak nyugodtan,ő is nő" tiszta ideg voltam.Elkezdtem szoptatni,erre meg odajött és odahajolt megnézni,hogy szopik a baba. Széttudtam volna robbani.

Szex közbe nem mennek be? az is természetes dolog.

2009. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!