Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a második babánk születéséi...

Ha a második babánk születéséig Gyeden és Gyesen vagyok, ugyanannál a cégnél, akkor is kell munkáltatói igazolás a cégtől a Tgyás igényléshez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a cég nem tud ilyet kiadni, mivel nincs könyvelő és nem foglalkozik most ezzel senki.
2011. nov. 30. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akármelyik főnök vagy vezető kiadhatja, amúgy is kell rá az aláírásuk. Ne hagyd magad, mert magaddal tolsz ki, ha nem kapod meg időben.
2011. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, különben honnan tudná az oep, hogy mennyi tgyás jár? A munkáltatódnak ki kell töltenie egy nyomtatványt, ami alapján megállapítják, hogy jogosult vagy-e a tgyára, és ha igen, akkor mennyire.


Ha nem töltetsz ki ilyet, nem fogsz kapni tgyást.

2011. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első gyermekünkkel( akivel most Gyeden vagyok) egyszer beküldte már a cégem a papírokat 2010-ben, azóta a fizetésem nem változott, mert nem is dolgoztam. Most ugyanazok a papírok kellenek tulajdonképpen.
2011. nov. 30. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanazok.

Az oep nem tudja az első baba utáni papírokból megállapítani, hogy él-e a munkaviszonyod, vagy már megszűnt. Plusz ez egy teljesen új ügy, teljesen új eljárás.

2011. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!