Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a szülés előtt 28 nappal...

Ha a szülés előtt 28 nappal igényelem a Tgyást akkor az orvostól (nőgyógyásztól) kell kérnem valami igazolást vagy elég a kiskönyv?

Figyelt kérdés
És lehet, buta kérés de ha nem születik meg 28 nap múlva az nem baj, nem? :O Az elsőt is túlhordtam 1 héttel.
2011. nov. 27. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvostól kell egy igazolás a szülés várható időpontjáról. Értelemszerűen semmi baj nem lesz abból ha a baba nem születik meg a kiírás szerinti napon. A tgyás első napja a lesz ez a nap és 168 napig jár függetlenül attól, hogy a baba mikor születik meg közben.
2011. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 27. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Én is kértem már szülés előtt és úgy elrepült az idő, hogy most decemberben már le is jár a 168 nap :(
2011. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, hamar elmegy az idő. Még 6 hónap sincs, kb.5,5 hónap az egész. Nekem a terhességem is úgy elrepült, hogy csoda. Az is fura, hogy már 11nap múlva mehetek Tgyásra. De utána még ott van a gyed 2 éves korig. Nekem mindegy, hogy táppénz vagy gyed mert pont ugyanannyi mindkettő.
2011. nov. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!