Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha valaki nagyon...

Igaz, hogyha valaki nagyon rosszul van mikor menstruál, akkor szülés után ez megszűnik? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok vele...
2011. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, sógornőmnek viszont pont fordított helyzet állt fel szülés után. Előtte jól viselte, hamar lement neki a havi, és gyenge is volt, most viszont szenved a fájdalomtól, dől belőle a vér, és tovább is tart. Én nem vettem észre különbséget magamon, viszont nem is volt ideje rendesen beállni, mert megint terhes lettem. Pár hónap múlva megírom a tapasztalatom:)
2011. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én még rosszabbul vagyok szülés óta. Anyukàm viszont fordítva volt. Ez egyénfüggő szerintem.

23/N

2011. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul voltam, amig nem szedtem fogamzásgátlót, szó szerint 3-4 cataflammal bírtam elviselni az 1. napot. szülés óta az változott, hogy picit megérzem, de nem vészes, viszont 2* annyi vér folyik belőlem.szülés után nekem 9 hónappal jött meg, az első 2,3 mensim brutál volt mennyiségileg, éjjelente 3, 4* cseréltem. lehet hogy rendeződik majd idővel. 18 hós a fiam.
2011. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira rossz, vagy talán még rosszabb egy kicsit:(. Engem is mindig azzal hitegettek, hogy jobb lesz, de nem, biztos, hogy egyénfüggő.
2011. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jajj én is reménykedtem, de igazából... na jó, talán 1 hajszállal jobb. Én többször ájultam el menstruációm első napján, szülés óta (2,5 éve) egyszer sem, de bitangul fáj. Igaz általában csak az 1. nap, de előtte már 4-5 napja fáj a derekam , a melleim és a hangulatom is a béka segge alatt.
2011. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én el nem ájultam, de terhesség előtt iszonyatos görcseim voltak, olyankor görcsoldón éltem.

Szülés után ez teljesen megváltozott. :)

Már meg sem érzem, egyáltalán nem fáj!!!! (kopp-kopp) Azért lekopogom, nehogy rászóljak.

Mondjuk lassan 2 éve szültem, remélem, már így marad!

2011. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is könnyebb lett szülés után és a vérmennyiség is csökkent.
2011. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nekem mindig nagyon bő vérzésem van,a hasam általában nem fáj,de mikor fogamzásgátlót szedek akkor igen,és a vérzés is ugyanolyan erős maradt,pedig szedtem már 2 fajta gyógyszert,az egyiktől amúgy híztam a másiktól migrénes lettem,most másodikán elkezdtem használni a Nuvaring hüvelygyűrűt és tegnap mikor megjött nagyon rosszul lettem,szédültem,fájt a hasam,a mentőt is kihívták annyira rosszul voltam.

Az orvos szerint az ösztrogénre vagyok érzékeny,de a Nuvaringban állítólag olyan kevés hormon van,hogy majd megszokom,hát nem tudom,hogy merjem- e használni.

Meg azt is mondta,hogy majd szülés után változni fog és nem leszek rosszul.

2011. nov. 26. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, még nem is gondolkodtam rajta így konkrétan.


Nekem rettentő rossz volt az első nap, hőemelkedés, enyhe láz, alig bírtam egyáltalán felkelni, második naptól semmi bajom nem volt.


Ahogy elkezdtem gyógyszert szedni, minden bajom elmúlt, nem voltak görcsölések, nem lázasodtam.


Szülés után nem szedtem gyógyszert, 7 hónap múlva jött meg, azóta is rendszeres 28 napos, és szerencsére nem tért vissza a fájdalom. Rövidebb ideig tart, kevésbé intenzív, pedig mint írtam, nem szedek gyógyszert.


Szóval nálam pozitív irányba változott ez a dolog.

2011. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!