Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikrós sterilizáló. Vélemény?

Mikrós sterilizáló. Vélemény?

Figyelt kérdés
Igazából, ami engem érdekelne ebben, hogy ki tudja ezt váltani egy \'sima\' műanyag mikrós edény, aminek fedele van, vagy ezek a mikrós sterilizáló műanyag edények vmi speciálisabb tudással bírnak? Köszönöm!
2009. máj. 12. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kaptam ajándékba, csak megnéztem, de sose használtam. Szerintem pont ugyanabbyit tud egy sima mikrós edény, csak az embereknek bebeszélik, hogy meg kell venni a méregdrága cuccot, mert arra a kicsinek szüksége van.

Én - ha szükség lett volna rá - csak kifőztem volna első használatt előtt a cumisüveget, mint anyáink csinálták. Utána már csak mosogattam volna, mert úgyis csak a baba használja, a túlzott sterilitás meg többet árt, mint használ. De sose kellett kipróbálnom, a lányom nem hajlandó semmiféle cumit elfogadni, csak cicizik.

2009. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az van és nagyon meg vagyok vele elégedve!!

Szerintem valami speckó műanyagból van, de megpróbálhatod olyan műanyag edénnyel, aminek a tetején van nyílás (kicsi), hogy el tudjon távozni a gőz egy része, nehogy szétrobbanjon. Ezen már én is elgondolkodtam, hogy biztosan kiváltható másik - már itthon meglévő edényre- de nem próbáltam ki.


Én Tefal t vettem az nem volt olyan drága.

2009. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7000-ért vettem TommieTippet, de ha előre tudom, hogy milyen akkor nem vettem volna. Szeretem, meg praktikus, de szerintem ugyanaz mint egy jól zárható mikrós edény. Az enyémen nincs lyuk, tehát nem távozik a gőz, ezért ha kiveszem várni kell vele, és úgy kinyitni, hogy a fedélnek háttal állva. Szerintem egy jobb minőségű műanyag zárható mikrós edény ugyanolyan jó lenne.
2009. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez is azok közé a fölösleges darabok közé tartozik, amit lelkesen beszerez az ember, majd rájön, hogy kár volt érte annyi pénzt kiadni. Egy sima fedeles műanyag edény pont olyan "okos" mint ez a sterilizáló bödön:)

Egyébként én a tűzhelyen szoktam kifőzni a cuccokat, mert csak helyrajzi kérdés, hogy hol rotyognak 5 percig.

2009. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Teszveszen vettem 2 ezer forintért, és imádom! Mivel bimbóvédővel szoptattam az elejétől fogva, naponta többször kellett használnom, és felhasználásig steril maradt benne minden. Chicco márkájú és szuper! Lukacsos az alja (nem a vízben áll a cucc, csak a gőz éri), jó a kialakítása, tökéletesen záródik, áttetsző a teteje. Előtte folyadékot használtam, de ha tudom, hogy ez ilyen jó, akkor már előbb megveszem. Én mindenkinek csak javaslom. Ráadásul elnyűhetetlen. Még most is használom a 10 hónapos lányomnál az itatópoharaknak, kanalaknak, cuminak.
2009. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!