Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennétek?...

Mit tegyek? Ti mit tennétek? El vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy ideje már nem túl jó a kapcsolatom a párommal, nem hajlandó rendes munkát keresni, csak úgy van a világban. Van egy közös, 14 hós kisfiúnk. Nos tegnap teljesen véletlenül rábukkantam egy beszélgetésre amiből teljesen nyilvánvalóvá vált számomra, hogy megcsal. Kérdőre vontam, ő mindent tagadott, azt mondta, csak barátok. Albérletben élünk, édesanyámhoz sajnos nem tudok menni, ő is alig tud megélni, kicsi a háza, máshová pedig egyáltalán. Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok, el vagyok keseredve :(
2011. nov. 21. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne rugdaljuk már a földön fekvő kérdezőt...! Ha anyukád kis lakásban lakik, akkor is fog neked és a gyereknek egy fél szobát biztositani, ha nincs máshova menned, ez tuti. Max neked nem lesz túl kényelmes. Aztán a kicsi megy a bölcsibe, te dolgozni, és máris mehetsz külön albérletbe. Vagy csendben , otthonról keress munkát, bölcsit, ahogy megvan, mehetsz is külön albérletbe. Biztos durva lesz az elején, de ha erős vagy, ennél a megalázó életnél csak jobb lehet. És minek is pazarolnád tovább erre az emberre az időd???
2011. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze, biztosan szorítana annyi helyet, nem is olyan, hogy nem. Csak tudod az a baj, hogy őt ismervén, megint az összes kis pénzét ránk fordítaná, és ezt nem igazán akarom, de nem sok más választásom van !
2011. nov. 21. 23:38
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Biztosan ahogy tudsz, találsz munkát és nem leszel a "nyakán" többet. És mikor rendbe jössz anyagilag, visszaadod neki azt a pénzt,amit a szükséges rossz időben rátok költött. Biztos,hogy félrelépeget? ezer százalék, vagy csak erős a gyanu? nem tudod esetleg lebuktatni? hogy fellebbenjen a függöny?
2011. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt mondani, hogy biztos, de az erős gyanúnál azt hiszem több. Találtam egy beszélgetést teljesen véletlenül amiben egy 'hölggyel' igen szerelmesen írogattak egymásnak. Mint pl: Drágám, kicsim, mikor jössz már, ölelés hiányom van, csókollak. És ez csak egy beszélgetés, a többi előtte lévő törölve lett, de ezek után kétlem, hogy az más hangvitelű lett volna. És persze ez is az éjszaka folyamán.
2011. nov. 22. 21:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát, ez már nálam is kiverné a biztositékot. csak barátok, hogyne. és még neked kell magad rosszul és kellemetlenül érezned. Szerintem legyél vele nagyon határozott,hogy ne nézzen madárnak, nem most jöttél le a falvédőről,még ha ő úgy is gondolja, mi értelme a titkolózásnak, érdemeld már meg ,hogy egyenes lesz veled, és közli,hogy macázik. Aztán majd kiderül,hogy erre te mit fogsz lépni.Az már a ti dolgotok. egy férfi pedig 1000 alkalomból max 1-szer barátkozik nővel.... nehezen hiszek a férfi-nő barátságban, max, ha már kisgyerek koruk óta tart.... de gondolom,itt teljesen másról van szó. és az is tuti,hogy ha kivágod a francba, egy hét, és sirva kaparja a küszöbödet. mert rájön. Akkor kell eldönteni,hogy visszaengeded, vagy sem. Ez is a te szuverén jogod. Ha viszont nem jön, akkor egyértelmű, hogy jobb,hogy "idejében" kiderült, nem hozzád való, legalább nem teszi tönkre a jövődet és a gyermekét sem.
2011. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Ez megtörtént, közöltem vele, hogy végre egyszer legyen benne annyi gerinc, hogy őszintén bevallja, mit tett. Válasz, értsem meg, hogy nem történt semmi és tudhatnám, hogy minden kedves hölgy ismerősének így írogat. Én meg közöltem, hogy az ember csak annak írogasson így, akivel együtt van, vagy kialakulóban. Mondtam neki, hogy addig itt maradunk ha nem bánja, amíg nem tudok különmenni, még kell pár hét. Ő persze nagyon szeret, sose engedne el és hasonlók. Én pedig már belefáradtam..
2011. nov. 24. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!