Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az első táppénzt mennyi idő...

Az első táppénzt mennyi idő múlva fizetik? , már lassan több mint 60 napja nem kapok semmit. Azt olvastam 30 nap max 45nap szokott lenni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

a fiam elmúlt 3 hós mire megkaptuk az első családit... az első tgyásomat szűk két hónap után kaptam....

nem válaszoltam ugyan a kérdésedre de iránymutatónak sztem nem rossz:)

2009. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan kapod a táppénzt?

Meg van még a munkaviszonyod?

Mert én mikor elmentem táppénzre, akkor már a köv fizu kifizetési idejekor megkaptam, úgy emlékszem, persze csak annyit amennyi táppénzes papírt bevittem. így volt hogy kevesebbet kaptam, de köv alkalommal annyival többet.

Hát szerintem jó lenne érdeklődnöd! Majd írd meg miért nem kaptál még? Mit mondtak?

2009. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!