Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC DESIGN 3TEC babakocsiról...

ABC DESIGN 3TEC babakocsiról kérnék tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szeretem, pörgős kényelmes. Az anyukák megjegyzik, hogy milyen kényelmes lehet a lányomnak a "relaxfotelben" csücsülni. egy dolog szokott felidegesíteni, ha akarom tolni és épp keresztbe áll az első kerék, de szerintem az összes bolygósítottra ez igaz. de ha zavar, le lehet fixálni. egyéb problémám nincs vele. esetleg írd meg hogy mire vagy kíváncsi.
2011. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tologattam a boltban, nagyon tetszett, csakhat az ára.. :(

de kenyelmes volt, meg minden :)

2011. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, nagyon könnyű tolni és nagyon kényelmes. Könnyű kezelni is. Kétoldalasan tudod használni amíg kisebb feléd néz a baba, ha nagyobb és már nézelődik akkor "előre".
2011. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is az van, bár még baba nem volt benne,mert csak most jön!:))

Én üresen már tologattam és nagyon szeretem! Barátnőmék adták a tippet, nekik nagyon bevált!

2011. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!