Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki terhesen epebeteg volt, utána kivették az epéjét, majd újra terhes lett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én terhesen lettem epe beteg, utána kivették de nem merek még egyszer terhes lenni, mert szerintem megint így járnék.
2011. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, hogy megint így járnál?
2011. nov. 17. 07:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan hogy érted, hogy epebeteg? Köved is van?
2011. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltak köveim, megműtöttek, kivették az epehólyagomat. Terhesség alatt kb. 30 epegörcs...
2011. nov. 17. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem is kivették az epehólyagot, de attól félek hogy a következő terhességnél is rajta fekszik a kistesó az epevezetéken és ugyan úgy bekövesedik. Mert hiába lett kiszedve a hólyag, az egy medret vály magának az epevezetékben és ugyan úgy kialakulhatnak kövek.
2011. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az első gyereknél terhesség alatt lettem epés, rengeteg epegörcsöm volt végig, nem műtöttek utána , valahogy elcsendesedett a dolog, ritkultak a görcsök, majd ismét terhes lettem és ismét végig epegörcsök de én nem bánom mert engem ez nem tántorít vissza attól, hogy szüljek.
2011. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem a második babánál jött elő, megműtöttek utána.

Arra voltam kiváncsi, hogy aki újra terhes lett műtét után annak hogy alakult. Volt-e panasza.

2011. nov. 17. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:

09:41-es vagyok

Első terhesség alatt végig epét hánytam, görcsöm kb. 2 alkalommal volt. Második terhességem alatt szintén folyamatosan epét hánytam. Harmadik terhességem alatt is hánytam, de már kevesebbet, viszont erősödött a savasodás és a görcsök száma is nőtt. Kövem nincs és nem is műtöttek. 2. és 3. terhességem között refluxot diagnosztizáltak nálam. Tévesen.

2011. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!