Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adjak, ha helyett...

Mennyi pénzt adjak, ha helyettes orvosnál fogok szülni?

Figyelt kérdés

A fogadott orvosomnak nincs kikötött tarifája, azt mondta, hogy annyit adjunk amennyit gondolunk. A magánrendelésen mindig 3.500Ft-ot fizetek, ezért a férjemmel 30-40.000Ft-ot gondoltunk.

Hónap végére vagyok kiírva, és a fogadott orvosom nem lesz pár napig. Ha akkor indul meg a szülés, akkor a helyettese fog bejönni a szülésre. Ez nem is lenne baj, hiszen benne is megbízok, viszont neki konkrét tarifája van, ami 70.000Ft. Ezt a pénzt mi nem tudjuk kifizetni, pontosan ezért nem őt választottuk.

Ilyen esetben mi a teendő? Annyit adjunk neki, amennyit az eredetileg felfogadott orvosnak adnánk?


2009. máj. 9. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék egy forintot sem a helyettesnek! (a pénzt úgy is utána adod csak oda). szerintem azért nem jár semmi,hogy befárad és segít a szülésznőnek és neked megszülni a babát. (persze fogadott dokinál én sem így gondolokodom!) Ha adsz is neki,szerintem 30-40 ezer az sok,maximum a felét adjátok oda,ha nem sajnáljátok és tényleg remekelt a szülésed során.
2009. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
0Ft-ot!!!!!!!
2009. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálam is a helyettes doki jött be,én nem adtam neki semennyit.
2009. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!