Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétfőn lesz 8 hetes a kislányo...

Hétfőn lesz 8 hetes a kislányom, és ma 2. napja "meg fog jönni" érzésem van. Szerintetek miért? Eddig ilyen soha nem volt, pedig már a 3. csemete.

Figyelt kérdés

Kötekedők kíméljenek!

Előre is köszönöm!


2011. nov. 4. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet meg fog jönni. Nekem 9 hetes volt, amikor megjött, pedig éjjel-nappal szoptattam. A msáodik gyereknél 6 hósan jött meg. ő is anyatejes.
2011. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megjön. Nekem szülés után 5 héttel már meg is jött.

Szoptattam még, de nem kizárólag csak anyatejet tudtam adni neki.

2011. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi is anyatejesek vagyunk,az első lányunk pont 6 hetes volt,amikor megjött,a középső pedig 2 hónapos,de Vele sem volt ilyen.


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. nov. 4. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked az milyen, nekem a szülés utáni első mensim előtt, hetekig fájdogált tompán a hasam, már kezdtem aggódni, de egy másik anyuka mondta, akivel együtt szültünk, hogy neki is pont ilyen érzés. Én császáros voltam, ő nem.
2011. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!