Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a 2....

Szerintetek gáz ha a 2. házassági évfordulónkon semmit nem csináltunk?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekünk van,férejmnek sok munkája volt...uh szinte nem is csináltunk semmit....

Sőtt, igazából a férjem szinte elfelejtette...én sem nagyon készültem a 2 gyerek mellett, meg amúgy sem romantikus típus...gondoltam hogy nem lesz semmi különös.....

Főztem vacsit(ne gondoljatok nagy kajára:DDD, meggyújtottam egy gyertyát,aztán este mikor a gyerekek lefeküdtem, egy-egy pohár borral "ünnepeltünk"....Mikor kinyitottam a bort akkor kérdeztem Tőle hogy ugye tudod ezt miért hoztam?...Nah akkor esett le csak Neki a dolog.....


Jó ez így?Nem is kell ilyen alkalmakból ügyet csinálni?


2011. okt. 12. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
mi még ilyen ügyet sem csinálunk belőle,sajna egyikünk sem szereti a bort.én amúgy csak annyival szoktam készuülni,hogy sütök valami egyszerű sütit,mondjuk piskótát kivágok szív alakúra és valami krémet teszek rá.vagy muffint sütök vagy valami ilyen apróság
2011. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi csak babával a pociban vagyunk, szóval még időnk is lett volna, mégsem csináltunk semmit a másodikon (az elsőn sem, pedig akkor még pocak sem volt, lehetett volna kirándulni, akármit). Egyszerűen nem hiányzott, így csak megemlékeztünk pár szóban, és ment tovább a nap. Semmi gond ezzel. Majd az 50.est ünneplitek ;)
2011. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az nem gáz hogy elfelejtette szinte?
2011. okt. 12. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:

az én férjem annyira szórakozott típus, hogy a legjobb barátja szokta SMS-ben figyelmeztetni a mindenféle családi alkalmainkra, mert tudja, hogy a párom még a telefonjába is elfelejti beírni az emlékeztetőt.

De volt már, hogy reggel szólt neki és estére mire hazaért, a párom szépen is felejtette újból :-) én csak röhögök ezen, ismerem milyen.

Az ilyeneken számomra nem múlik semmi, különösebb ünneplés nélkül is boldog házasságban élünk már 12 éve.

2011. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, férjem annyira feledékeny, hogy a saját szülinapját is csak onnan tudja, mert kap üzeneteket. :D De komolyan, a fia születési dátumán kívül semmilyen dátumot nem képes megjegyezni, és azt sem tudja számon tartani, hanyadika van. Nem is romantikus típus, szülinapokat sem ünneplünk, Karácsonyt csak a felhajtás miatt tudja, hogy van.

Nekünk az első házassági évfordulónk most lesz nemsokára, tudom, hogy el fogja felejteni, de ha eszébe is jut, vagy szól neki valaki, max. hoz egy üveg bort, és egy bazi nagy szex-szel fogunk ünnepelni. :)

2011. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(Még annyit, hogy mielőtt bárki hülyének gondolná, programozó-matematikus, ezer dolog jár napközben a fejében, talán ez az egyik oka, hogy nem képes dátumokat megjegyezni :) 18.27-es )
2011. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az elsőn se csinálunk semmit, sőt, semmilyen évfordulót nem tartunk. Ennek ellenére nagyon jól megvagyunk.

Az én férjem is minden alkalmat elfelejtene, ha valaki nem emlékeztetné rá. (ez a valaki általában az anyukája) Egyébként szintén programozó matematikus, úgy tűnik ez valami szakmai ártalom lehet :)

2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem lenne gáz, mi abszolút nem vagyunk ünneplős család. Szülinap, névnap, max megpusziljuk egymást, nagyon nem is ajándékozunk.

A házassági évforduló is ilyen, örülünk egymásnak, szeretjük egymást, aztán kész. Nem megyünk el sehova, nem is tudnánk, mert nincs ki vigyázzon a gyerekekre.

De mi boldogok vagyunk, nekünk ez így teljesen jó.

Ha nektek is jó így, akkor ne másokat kérdezz erről :)

2011. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!