Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 70.000.- Ft bejelentett...

70.000.- Ft bejelentett munkabérre mennyi táppánz járna? És mennyi tgyást fogok kapni? Hogyan tudnék utánanézni?

Figyelt kérdés
A neten már próbáltam utána nézni de sajna nem tudtam megállapítani és így mivel táppénzt is csak 31.000.-ft kaptam egy hónapra szóval nem értem ezt sem,hogy hogy miért csak ennyi? A főnök asszonyom egyéni vállalkozó és ő küldözgeti a papírjaimat de már előre félek hogy akkor mennyi tgyást fogok kapni? Kérlek benneteket segítsetek!!!
2008. márc. 12. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Ebben az ügyben hívd fel a munkahelyet, azt, aki a bérszámfejtést csinálja, ha nincs sok dolga, akkor kiszámolja neked. A TGYÁS több, mint a táppénz, mert azt nem a törzsbérből kell számolni, hanem a fizetésed átlagából, azaz minden beleszámít, jutalmak, túlórák, stb.
2008. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy tudom, mindkettő a fizud 70%-a.

A tbt kérdezd, ők tudják megmondani,mit hogy kell számolni.

Ha meg a munkáltatód nem úgy fizet, ahogy kell, perelj, a kismamákat védi a törvény.

2008. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!