Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így is elvárhatom, hogy előbb...

Így is elvárhatom, hogy előbb behívnak? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Ma menem kell orvoshoz, mert eléggé odavagyok és az itthoni kúrák már nem segítenek, de sajnos magammal kell vigyem a 16hónapos lányomat is. Ő még hál isten nem beteg, nem is szeretném, hogy az legyen, így is számíthatok arra, hogy előbb behívnak, vagy mivel, hogy én vagyok beteg és nem ő, így nem fognak?
2011. szept. 23. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha be is hívnak tuti, hogy jól le fognak szúrni, amiért felnőtt rendelőbe gyerek viszel. Legalábbis nálunk felhördülnek a betegek is meg az orvosok is, ennél nagyobb gyerek láttán is.
2011. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyes helyeken rendesek, és figyelnek, de alapvetően senkit nem fog érdekelni, hogy veled van a kislányod is. Sajnos, ez nem szokott szempont lenni egy felnőtt rendelőben. :(
2011. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Falun élek, nálunk egy rendelő, egy orvos van, felnőttnek, gyereknek egyaránt, szóval a beteg gyerekeket is akkor viszik, amikor a felnőttek mennek.
2011. szept. 23. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen helyen laksz, és ott megoldható-e az én módszerem. Mielőtt elindulok, fel szoktam hívni a rendelőt, így tudják, hogy megyek, és rögtön behívnak.

De azt is megteheted, hogy hogy kint várod ki a sorodat ha nincs más megoldás.

Az az orvos meg, aki beszól, mert bevitted a gyereket, szerintem hülye. Hol a viharba hagynád, ha napközben egyedül vagy vele?!

2011. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor szerintem természetes a többi betegnek, hogy te a lányoddal mentél. Elvileg lehet ő is beteg. Nem hiszem, hogy nagyon foglalkoznának veletek.
2011. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor letelefonálok előbb, hogy tudjanak rólunk.
2011. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Odaszóltam az asszisztensnek, és be is hívott:)
2011. szept. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!