Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tök jó állapotú body-kat hány...

Tök jó állapotú body-kat hány darabos csomagonként érdemes eladni?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak rengeteg van így nem használódtak el, hiszen csak párszor volt rajtunk mind. Van sok,ami csak egyszer, mert kinőttük. Sajnálnám fillérekért odaadni, de egyesével sem szeretném feltöltögetni vaterára. Hogyan érdemes és mennyiért? Pl. 5 db-os csomi 1500-ért? Vagy indítsam 1 Ft-ról??? És akkor sok csomit csináljak így ötösével?
2011. szept. 18. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát...

Bababörzén 100 Ft-ért alig tudtuk eladni darabját...

2011. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
body az amiből mindenkinek van ezer. Nem nagyon lehet eladni.
2011. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz szét a vaterán, a keresését licitek alapján állítsd be, tájékozódj.

Viszik azért :)

Nagyobb csomagot is próbálhatsz. Az 1 forintos is jó ötlet, legyen csábító az ajánlat.

2011. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudok licit alapján keresni. El tudnád magyarázni, hogy keressek így rá?
2011. szept. 18. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:

5 db-ért 1500 ft rengeteg...

A múltkor tescoban vadi újakat vettem 5 db-ot 1750-ért 50% akcióban, és még postaköltséget sem kellett fizetnem.

Szerintem sajnos csak fillérekért fogod tudni eladni.

2011. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld inkább ismerősnek eladni. (tanácsadóban, védőnő segíthet)

Esetleg börzén, közösségi oldalakon hirdesd!

2011. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!