Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha fegyelmezetlen, szófogadatl...

Ha fegyelmezetlen, szófogadatlan, verekedős, játékelvevős kiscsoportosom az oviba, mit csináljak, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
OTT at óvónök feladata megoldani, hogy a gyerek ne igy viselkedjen.
2011. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen?

:o(

nem tudom, hogy mit rontottunk el és hogyan javítsunk

egyenlőre mondom neki, hogy hogyan kell-ene viselkedni :)

2011. szept. 12. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, de az óvónő ált. a szülőt veszi elő, hogy nevelje meg a kölkét.
2011. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha otthon szót fogad, akkor semmit. Szerintem max. a lelkére beszélhetsz, hogyan kell viselkedni az oviban. Egyébként meg állítsák ki a játékból, avatkozzanak közbe az óvónők.
2011. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha otthon nem igy viselkedik akkor semmit nem tudsz csinalni. Kisfiam pl. mar par konyvet tepett szet a bolcsibe. Szoltak nekem is es mondtam, hogy termeszetesen ha elofordul mi is megszijuk megbuntetjuk es elmondjuk, hogy nem szabad stb. Most mit csinaljak ha otthon nem tepi a konyveket? :) Semmit nem tudok csinalni. Van vagy 20 konyve es eszebe nem jutott eltepni egyiket sem. Valamiert csak a bolcsibe haragszik a konyvekre. :)
2011. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!