Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen színű legyen a gyereksz...

Milyen színű legyen a gyerekszoba, ha a két gyerek egyszobába van? Egy kisfiúról és egy kislányról van szó.

Figyelt kérdés
Még picikék,csak nem tudom milyen színű legyen,hogy jó legyen fiúnak is és lánynak is.
2011. szept. 10. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma már divat az, hogy a falakat különböző színűre fessük. Nyugodtan festhetitek eltérő színűre, ahol alszanak pl., csak a két szín harmonizáljon egymással. Szerintem nem kell ragaszkodni a kék és rózsaszínhez sem, lehet a lányé halványlila, a fiúé zöld. Vagy bármi más. Én az élénk színeket kerülném, ha még kicsik, mert az izgatóan hat rájuk pl. a piros nagy felületre nemigen való gyerekszobába.
2011. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Halvány zöld, szerintem nagyon megnyugtató szín. De én azt is el tudom képzelni, hogy az egyik fal halvány kék, a másik halvány rózsaszín.
2011. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Morozov ***** válasza:
29%
kék-rózsaszín csíkos :P
2011. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én rokonaimnál a szoba egyik fele a lányé, a másik a fiúé volt. 3 szín volt benne. Kék, Narancs és fehér. A fiú oldaláról a négyzet oldalú fal fele volt kék, úgy, hogy alulról felfelé háromszögben. A lány oldalán ugyanez narancssárgával. A kimaradt részeket (a másik háromszöget és a plafont) fehérre festették.
2011. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Zöld, barack színű, esetleg kék. Szerintem mindhárom olyan ami kisfiúnak is és kislánynak is jó. A falra pedig tehettek még esetleg a kedvenc meséjükhöz kapcsolódó képet.

2011. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát én a sima fehéret szeretem (bár lehet, hogy régimódi vagyok :o)
2011. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Lila es krem :) nekem nagyon tetszik ez a kombinacio es teljesen unisex :)
2011. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fehér-sárga. Szerintem tök uniszex, és kamaszkorig tökéletes. Variálható kékkel és zölddel is.
2011. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk most 2 éves a kisfiú és pár nap múlva érkezik a hugi egy a szoba.

A kisfiam (mivel rák jegyű) "vizes" szobát készítettem neki 2 éve. Acélkékek a falak a plafon és alatta 35cm az pedig "madártej" színű+1 egész fal madártej színű mert ide festettem neki egy hatalmas világító tornyot. Ő most ezen az oldalon alszik.

Hát törtük a fejünket, mi legyen most mert ez elég pasis...Így lett a kislány oldala (ami teljesen kék színű) pöttyös a madártej színnel:-) kb. 6-8cm átmérőjű pöttyöket festettem rá, így eléggé olyan hatása van mint a babaszappannak:-) de nekünk tetszik. Lehet ez így látatlanban elég brutálisan hangzik de harmonizál az egyforma színek miatt, és én elégedett vagyok az eredménnyel:-) Remélem ha majd megszületik és beköltözik, neki is tetszeni fog, mert nagy szeretettel készült! Saját kezüleg.

2011. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk zöld, narancs, sárga a 3 fal, a 4. ablak :)

Ez elég unisex, és vidám :)

2011. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!