Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsival, hogy lehet...

Babakocsival, hogy lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy kézzel tolom a babakocsit, a másikkal meg fogom a bevásárlókosarat? Nekem, ha 2 kézzel is fogom a babakocsi tolókarját, akkor sem megy mindig arra, amerre szeretném.
2009. ápr. 15. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kocsira akasztott kosárba/szatyorba vásároltam mindíg. A bolti kocsit, kosarat nem használtam.
2009. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem vettem nehéz dolgokat, akkor a babakocsi naptetőjére tettem a kosarat. De ha nehéz a kosár akkor behorpad, úgyhogy olyankor bénáztam, ahogy te is írtad.
2009. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a baba lábáho szoktam rakni a vásárolt cuccokat. Ha nagyobb cuccokat kell venni, azt a férjemmel vásároljuk meg együtt.
2009. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez nekem is örök gondom volt. Egy kézzel toltam a kocsit, másikkal fogtam a kosarat, de ha sok cuccot kellett venni, akkor a kosárba nem nagyon fért, meg nehéz is volt. De általában így csináltam, ha nagyon sok cuccot kellett vennem, akkor elvitettem magunkat autóval valakivel, és akkor hordozóba tettem a picit, azt meg rá a bevásárló kocsira és akkor úgy könnyű volt. Nekem akkor lett könnyebb, amikor már esernyőkocsival tudtunk menni, mert az enyém még az átlagosnál is kisebbre csukható, és néhány (nem sok) áruházban olya a bevásárló kocsi, hogy az alján van egy lehajtható rész (asszem sörös rekeszeket lehet oda pakolni), és arra pont ráfér az összecsukott babakocsi (de egy nagyobb fajta nem fér rá, sőt, még a szabvány esernyőkocsik sem), és akkor a gyereket be tudom ültetni ebbe az ülőkébe. Na ilyenkor meg gyakran van az, hogy kicsit többet vásárolok, mint amennyit haza tudok vinni busszal, na akkor majd megszakadok. Ma volt pont egy ilyen esetünk, ráadásul - mivel hivatalos helyen kellett előtte megjelennem - kosztümben, tűsarkúban csináltam végig ezt a mutatványt - babakocsi+két szatyor buszra fel, buszról le, hát le is izzadtam mire hazaértem.
2009. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig teszek egy elég nagy vállra akasztható táskát a babakocsi kosarába, és azt akasztom a vállamra és abba pakolom a cuccom, onnan kipakolok a pénztárnál, abba visszapakolok és úgy beteszem a babkocsi kosarába.

A kosárral sosem bajlódtam...

Ha nagyáruházba mész, a bevásárlókocsira ráteheted a hordozót, ha nagyobb a baba beleültetheted, és akkor nem kell babakocsi.

2009. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ha csak pár dologért szaladok be, akkor a kocsi+bevásárlokosár, de nekem szerencsére konnyu és ugyesen tolhato sportkocsim van.

ha nagyobb bevásárlásrol van szo, az elso honapokban magam intéztem, míg apuci volt a kicsivel. 3 hos kortol vittem a kicsit a babahordozoba és így tettem a nagy bevásárlokocsiba, miota pedig stabilan ul (8 honap), beleultetem a bevásárlokocsi gyerekulésébe, nagyon élvezi. En igy oldom meg.

2009. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!