Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen boltokba mentek vásárol...

Milyen boltokba mentek vásárolni babakocsival?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én csinálok belőle nagy ügyet, de azon parázok, hogy mi van, ha szólni fog a biztonsági őr, pl. Tesco vagy más jellegű áruházban. Iker babakocsink van, de egymás előtti, így nem szélesebb, mint egy sima babkocsi, és gondolom, ahol egy bevásárló kocsi elfér, ott mi is. És a DM-be vagy a postára bementek babával?
2009. júl. 16. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenhova bemegyek babakocsival, és próbáljon szólni bárki is érte!

PErsze a kosár üres, és nincs "felesleges" és félreértető cucc a kocsiban.

2009. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindenhová a babámmal megyek,nem is tudnám máshogy intézni a dolgainkat.Miért szólnának érte bárhol?
2009. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden nagyáruházba be szoktam vinni.

Dm rossmannba nem mert a két hátsó kereke nem fér el a polcok közt.

2009. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne? Csak nem cipelem a kezembe a pár hónapos babámat, főleg ebben a melegben.

Hordozó mellett meg málhás szamár lenne az ember. Szerintem.

Ne aggódj, nyugodtan vidd be a babáidat.

2009. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam. Eddig férjem intézte a vásárlást, vagy ha közösen mentünk, akkor a nagymama vigyázott rájuk. De most kezdtük a hozzátáplálást, úgyhogy délután kimerészkedünk almáért és őszibarackért.
2009. júl. 16. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak a DM-be, mert ott nincs az a forgó fém a bejáratnál. Pont elférünk a sorok között, és hetente be kell menni valamiért szóval már a biztonsági őr is előre köszön :) Postára nem, mert kb 25 lépcsőfok... Interspar-ba hordozókendővel, mert oda autóval kell menni, és a hordozót nem szívesen teszem a bevásárlókocsira.
2009. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hja... almát meg hasonlót szabadtéri árusnál veszek... kisváros, úgyhogy nem kell félni hogy tiszta kosz a kipugogáztól...
2009. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! én rossmannba járok szívesen babakocsistul, mert van rámpa és kényelmesen elférünk. a dm-be viszont nálunk hatalmas lépcsőkön lehet feljutni. katasztrófa, a 10 kilós fiam, plusz kocsi... hát inkább kihagyom.

a nagyáruházakba simán bemegyünk. a posta nem egyszerű, mert bár van rámpa, de az ajtó rémes, segítséget kell kérni. a központi gyógyszertárnál nincs rámpa, dupla ajtó van - babakocsival lehetetlen elérni! szegény mozgáskorlátozottakra sem gondolnak...

2009. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!