Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hova forduljak...

Mit csináljak hova forduljak ha a munkáltatóm nem hajlandó kitölteni a tgyáshoz szükséges papírokat? Mehetek rögtön gyedre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem hajlandó? Egyébként a gyedhez is neki kell kitölteni a papírokat. Nehogy lemondj már a tgyásról!!! Hívd fel az oep-et és kérdezz rá hogy mit tehetnél!!! Ne hagyd annyiban. Fenyegesd meg őket ha kell!!! Ilyet ne tegyenek már! A munkád jó volt nekik?
2009. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem hagynám annyiban, főleghogy a tgyás több mint a gyed. Ha minden kötél szakad kérd ki a papírjaidat és vidd el egy könyvelőhöz ő biztos kitölti neked.
2009. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megfenyegettem már őket de azt mondták a végén még én ütöm meg a bokámat.nem értem őket szülés elött 3 héttel leadtam a papírokat most 2 hetes a pici.nem tudom mi lesz így kezdek kétségbe esni
2009. ápr. 11. 05:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyi Bíróságon már most nyert ügyed van, csak próbáljanak kitolni veled. De előtte hívd fel az OEP-et, mit mondanak. Hátha rászállnának a "kedves" munkáltatódra
2009. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!