Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol és mennyiért lehet kapni...

Hol és mennyiért lehet kapni ilyen Hercegnős trikókat?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ilyesmit?


2011. aug. 7. 21:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Újonnan gondolom természetesen.
2011. aug. 7. 21:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Most vettünk a corában hasonlókat :) Akciós minden gyerek ruha, azt nem tudom van e még.
2011. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe került?
2011. aug. 7. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Corában láttam én is, olyan 800 ft / db, mint egy body. De ha látsz valahol sima trikót, pl kínai, tesco, a teszveszen lehet kapni vasalható matricát, és rávasalod, így olyan mint hercegnő eperke verda... lesz rajta, amilyet szeretne a gyermeked!
2011. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teszvesz, vatera, rengeteg van! Írd be trikó, és 17 oldalnyi van!
2011. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom rávasalni, mert félek, hogy nem tartós és lejön. A c&a-ban vásárolt drága bugyikról is lejön:(
2011. aug. 8. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam én is írni, hogy kb. 1-2 mosás után le fog jönni a matrica, felesleges ilyet venni. Én már jártam így kínaiban, C&A-ban, H&M-ben, és magyar készítőtől vásárolt trikókkal, pólókkal így, szerintem ezek a matricás cuccok mind felejtősek.

Egyébként Auchanban is érdemes figyelni, ott is szoktak lenni ilyenek, főleg most, most, sulikezdés előtt mindig akciósak is szoktak lenni.

2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!