Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megkaptátok már a rendszeres...

Megkaptátok már a rendszeres gyermekvédelmi támogatást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is bocsánat, de szerintem egyről beszélünk, csak 2 malomban őrlünk.

A kérdés úgy szólt, "rendszeres", az tudtommal az, amit havonta adnak (van ahol havonta pénzbeli támogatást adnak a kedvezményre jogosultnak, van ahol csak kedvezményes étkeztetést, tankönyvet ad az önkormányzat)

Az 5800 Ft-os támogatás nem rendszeres, hanem egyszeri (illetve most már 2-szeri...) támogatás, ami kötelezően megjár annak, akinek a jegyző megítélte a rendszerest...

Tehát rendszerest nem kaptam, mert nálunk nem adnak, de "egyszerit" igen.

2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A nevében azért van benne a rendszeres szó, mert rendszeresen adják természetbeni juttatásként: tankönyv formájában év elején illetve havonta az étkezésnél. Ezért rendszeres. De arról szó sincs, hogy ez havonta bárkinek is rendszeres pénzbeni támogatás lenne. Sehol senki nem kap havonta rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény néven pénzt, ez tuti!!!!! Évente csak kétszer, 2011-ben 5800,- Ft!
2011. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, a városban, ahonnét ideköltöztem, adtak... Akkor kellett visszamondanom, amikor sikerült elhelyezkednem. Közben elköltöztünk, ismét munka nélkül lettem fél évre, és akkor szembesültem azzal, hogy itt nem adnak, csak évente 1x (illetve már 2x).
2011. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor annak más lehetett a neve, de biztos nem rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény! Az helyi rendeletben szabályozott valamilyen segély lehetett talán...
2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma vagy holnap szerintem elmegyek a postára (elköltöztünk onnan ahová kiküldik/kiküldték). Mivel a 11. kerületben már megkapták, megkérdezem hátha a 20.-ban is kifizették már.

2011. aug. 9. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!