Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a ciklus.hu-...

Mi a véleményetek a ciklus.hu-ról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalata van az oldallal kapcsolatban. Akik jobban gyúrtak valamelyik nemű gyermekre, és figyelték mikor esélyesebb a dolog pl. kisfiúra, azoknál bevált? Tényleg kisfiú lett?


Érdemes vezetni rajta az online naptárat vagy nem?


2011. júl. 27. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vezetem rajta a ciklusomat, de csak arra használtam, hogy a mensim várható időpontját megtudjam. Amikor terhes lettem, kíváncsiságból megnéztem, hogy arra a napra, amikor vélhetően összejött a dolog, mit írtak. Fiút. Tegnap derült ki,hogy lányomlesz :D


Lehet, hogy maga a módszer jó, de azért a ciklus.hu sem isten, nem tudhatja, hogy mikor van pontosan ovud. Főleg, ha nem is a legrendszeresebb a mensid. Nekem eléggé eltérő a ciklusaim hossza.

2011. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez jó! :) Gratulálok a Babához, és köszönöm, hogy írtál. :)
2011. júl. 27. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak magát a menzit rögzítem benne, nem mértem a hőmet sose, az ovum se figyelem. Persze azt, hogy nőgyógynál voltam, vagy huncut volt az is vezetem És mikor néztem, hogy fiam vagy lányom lesz, akkor még nem volt aktuális. Amikor terhes lettem a kicsikkel, akkor meg nem az érdekelt, hogy milyen neműek, hanem egészségesek legyenek, ne legyen gond a terhesség szülés során:)
2011. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Viszont ha pontos a menzid(nekem eddig az volt) akkor az értesítések nagyon jók.

Meg van egy terhességfigyelő is, ott pl hírlevelet kapsz a terhességi hetekről.

Plusz nem lehet elhagyni:)

2011. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is csak a ciklusomat vezetem rajta,nézem mikor fog megjönni.

Gyereket nem akarok így azt a részét sosem figyelem,én azt számolom mikor nem lehet szexelni 5 napig :D

2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sosem vezettem sehol semmit, a peteérést megérzem( az oldalam fáj, több a hüvelyváladék)
2011. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Régebben nem vezettem, vagy elhagytam, ez megmarad, emailt küld, amikor beállítom.

A nemeket nem figyeltem, illetve nem született babám mióta regisztráltam.

2011. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!