Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ez? 2 hónapja...

Miért van ez? 2 hónapja barnázom a havi ciklus között.

Figyelt kérdés
Nemrég szültem 6 hónapja(császárral) és 3hónap után meg is jött a havi ciklusom.Viszont ez a második olyan hónap,hogy a két vérzés között barnázom.Van köze a kettőnek egymáshoz?
2011. ápr. 3. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sokat barnázom, a nőgyógyászom szerint az én esetemben ez a sárgatest hormon hiánya okozza. Azóta a ciklus közepétől cickafarkfű teát iszom, és igy rendesen megjön, elmúlt a barnázás. Javaslom, te is látogasd meg a nőgyógyászodat, hisz ki tudja, nálad mi okozza.
2011. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt és csak azóta jött rendbe minden, mióta tablettát szedek :(

Szerintem is kérdezd meg a dokidat, bár nekem csak annyit mondott, hogy ez sajnos természetes :( Mint ahogy az özönvíz szerű vérzés is :((((

2011. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval akkor megyek a dokihoz.

Köszi nektek a válaszokat.

2011. ápr. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!