Vállalnál ikreket?

Figyelt kérdés
Nők válaszaira lennék kíváncsi.
2011. júl. 24. 14:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez nem volt kérdés, nem terveztünk még babát (bár minden - anyagi és párkapcsolati - körülmény megvolt hozzá), de megtartottuk, hisz már majdnem 30 voltam. Ikrek lettek. :) Azóta már lassan 6 évesek, van még két kistesójuk, nagyon szép család lettünk.
2011. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kívánságműsor, bár nálam az volt. Mindig szerettem volna ikreket, és megadta a JóIsten másodszorra. Most van 3 gyerekem, 3 éves lesz a nagylány és 1 évesek a fiaim. Hogy nem idilli, hát csak nézzen rájuk valaki. Gyönyörűek, és nagyon szépen eljátszanak hárman is, meg külön a fiúk is. És nem veszekednek szinte, egy játékkal is szépen eljátszanak ketten.

A terhességet nem sírom vissza, vagyis csak az utolsó 2 hónapot, de azt is csak azért, mert nehezen láttam el a lányomat, amúgy nem volt semmi gond.

Aki nem akar és mégis ikrei lesznek, általában mégis örül neki, és nem is tudná elképzenli máshogy az életét. Én sem tudnám elképzelni hogy egy gyerek mellett csak egy tesó legyen, és nem is tartom azt olyan nehéz dolognak. Két kicsivel? Miért az?

Az eleje nehéz, de aztán......

Nem adnám őket semmiért!

2011. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Lehet neked jó, de nekik felnőttként nem biztos, hogy az lesz


Amúgy 2 gyrek si bőven elég, főleg ebbe az országba.-(((

2011. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy adná a sors, természetesen vállalnék ikreket!
2011. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ikreim vannak, lányok. Már 9 évesek. Újrakezdeném, és nem cserélném el őket semmiért!
2011. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Minden tovabbi nelkul. Sot, nagyon orulnenk neki a ferjemmel.

Nem vagyok mar kezdo, 2 gyermekunk van es alig tobb, mint egy ev kozottuk a korkulonbseg. Ennek ellenere nagyon szeretnenk ikreket.

2011. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Az ikres vagyok, igen jó nekem. És mit csináltál volna a helyemben, másodikra lettek az ikrek, visszaküldted volna az egyiket, vagy abortusz mert ikrek? 3 gyerekem van, és annyit is akartunk a férjemmel. Miért lenne elég 2 gyerek, főleg a mi fajtánkból? Nem vagyok rasszista, de igenis kell, kellene a több gyerek, a magyar gyerek!
2011. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lenne jó nekik? Ennyiből testvérnek lenni sem jó.

Amúgy a társadalom hibája ha nem jó ikernek lenni, mert úgy állnak sokan hozzájuk mintha egy lenne a kettő gyerek. Ez engem is idegesít, ők két külön személyiség még akkor is, ha tök egyformák. Belül teljesen mások, az érdeklődési körükbe is vannak más dolgok, és persze van ami mindkettőt érdekli. Engem mindig összekevertek a hugommal, és most is sokszor, pedig majdnem 5 év van köztünk, nem zavart. Most is hallgatok az ő nevére is, és nagyon szeretjük egymást. Pedig ugye nagyként mindig nekem kellett óvni, második anyukája voltam, és én kaptam ha valami rosszat csináltunk. Ikreknél ez sincs, hisz nincs nagyobb. (3 perc nem nagyon számít, nálunk annyi van köztük)

2011. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, vagyis miért ne lenne jó nekik akart lenni.
2011. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Van 2 kisfiam,ha 1000 %-ra meg tudnák mondani(ami ma még nem lehetséges),hogy a következő terhességem ikerterhesség lesz,akkor mindenképpen szeretnék még gyereket.

Nekem is az volt a nagy álmom,hogy ikreim szülessenek,de egyikünk családjában sincs iker.

A lakótelepen,ahol lakom rengeteg iker gyerkőc van,csak a mi házunkban van 2 ikres család is.

2011. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!