Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyagilag hogy mertek beválaln...

Anyagilag hogy mertek beválalni 3.4. babát?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom számomra félelmetes,hogy a mai világban valaki 3-4 gyereket vállal,én még másodikat sem fogok,mert így is alig élünk meg.Akik ilyen sok babát terveznek,azoknak mennyi a havi bevételük?Vagy csak bátrak?És majd lesz valahogy....(senkit nem akarok bántani,pusztán csak érdekel,mert olyan sokszor olvasom itt,hogy 3-4 gyerek)
2011. júl. 24. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi például jól keresünk, és nem okozna gondot 3-4 gyermek.

Nekünk azért nem lesz, mert én nem érzem magamat elég energikusnak hozzá.

Van egy lányom, úton van épp a tesója, és részemről egyenlőre ennyi.


Nekünk fél millió feletti a havi bevételünk még így is hogy én gyesen vagyok.


Nyilván,sokan vannak akik bevállalják és lesz ami lesz, sokan pedig tényleg megtehetik. De ez mindenkinek saját elelős (elvileg) döntése, szerintem senkinek semmi köze hozzá.

Nem baj,ha te nem tudsz több gyermeket vállalni.Ez van.

2011. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!


Nekünk jóval kevesebb a havi bevételünk,nem élünk rosszul,de jól sem.180 ezer jön be havonta,de én erre még 2 gyereket sem vállalnék,nemhogy többet.Pedig tudom,hogy sokan megteszik....

2011. júl. 24. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, mint Te kedves kérdező. Én sem merek másodikat sem... Kisfiam valószínűleg egyke marad.

Nekünk is kb. 180 jön be, igaz én most gyesen vagyok, úgyhogy remélem, lesz még jobb is...

2011. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 gyerkőcöm van, szeptemberben megyek vissza dolgozni, kettőnk bevétele 7 számjegyű összeg lesz (még így is bőven félmillió felett vagyunk, csak a férjem fizujával).


Szóval anyagi gondjaink hálistennek nincsenek, másképp nem is vállaltam volna ennyi gyereket.

2011. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kb havi 270 a bevétel. ebből 70 a lakáshitel. két kicsink van. tervezzük a 3. at ha összejön egy-két dolog. akkor a bevételünk 300 lenne a hitel 35.
2011. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 gyerek van most gyeden vagyok

összesen 320 körül jön be kettőnknek

de mi albérletben lakunk kb (100-120havonta rezsivel)és van egy kis hitel is de ha 2 éves lesz a legkisebb akkor jöhet a 4ik gyerek .-)))


szal nálam nem pénz kérdés


amúgy a 3ik gyerek szintem semmilyen pluszkiadással nem jár sőt a családi adókedvezmény még plusz 50 ezer lesz ha összeházasodunk

most ingyenes a gyereknek az étkezés a tankönyv no ezen is sokat spórolok .-))

2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most várom a 3.-at, 4-et szeretnénk. 7 számjegyű a férjem fizetése.
2011. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!7 számjegyű összegnél én sem gondolkoznék:)

De én még csak nem is láttam ennyi pénzt egyben,nemhogy havonta:(.

2011. júl. 25. 07:57
 9/9 louss válasza:

Mi 3 vagyunk tesók. Mikor anya a húgomat szülte akkor apa jól kereset. Azóta a cég megszűnt és már nem keres olyan jól. Nem tudom mennyit keresnek összesen. De már mi is figyelünk arra, hogy ne vegyünk annyi mindent. Úgy is mindig egymás ruháit hordjuk.

Egyébként a tesóim 18 és 14 évesek.

18L

2011. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!