Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó a csöpögésmentes...

Mire jó a csöpögésmentes itatópohár (csőrös pohár)? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Lehet elég amatőr a kérdésem, de számomra a csőrös pohár tanulása a rendes pohár "előfeltétele". De ha a gyerek megtanul belőle inni azt is szívni kell, mint a cumisüveget, akkor mi értelme van? Mindenki ezt ajánlotta, akkor gondolkodtam el ezen amikor megvettem neki az elsőt(nem szerette)

Most vettem neki még egyet, ez nem csöpögés mentes, pont a kérdésem miatt. Ma már szépen iszik belőle, lehet néha szét fröcsköli, de megtanulja szabályozni, h mennyi jöjjön belőle. Azóta a poharat is próbálgatjuk, szebben iszik belőle, mint előtte, de csak ha én itatom. Az itatóból egyedül iszik. Bocsi, ha hosszúra sikerült


2011. júl. 22. 22:14
 1/3 hot_kiss ***** válasza:
A csöpögésmentes azt a célt szolgálja, hogyha leejtődik, akkor nem folyik ki azonnal az üdítő.
2011. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt én értem, de ha inni akar akkor se jön belőle úgy, mint a pohárból, hanem, mint a cumisüvegből szívnia kell. Legalábbis amiket én vettem ilyenek voltak.
2011. júl. 22. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk csak porfogónak volt jó:)Inni nem volt hajlandó belőle,csak rágta a csőrét,és szanaszét locsolta a tartalmát,így nagyon hamar rászoktunk a pohárból ivásra(6 hósan),igaz nekem kell itatnom,mert egyedül nem menne(most 11).
2011. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!