Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a hüvelynyílá...

Lehetséges, hogy a hüvelynyílásnál a szeméremajkak összenőttek?

Figyelt kérdés
De a szeméremajkak nem egymással nőttek össze, hanem kifelé fordulva a bőrrel. Ez lehetséges? Vagy kislányoknál még így van (2éves a lányom) csak eddig figyeltem volna fel rá?
2011. júl. 21. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Irány a házi gyerekorvos, aki ad beutalót a gyereksebészetre. Mi is most voltunk hétfőn.
2011. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nektek is kifelé nőtt össze? Mindenképpen sebész fog beavatkozni?
2011. júl. 21. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk befele, de szerintem mindenképp nézesd meg. Szerintem biztos sebész szedi szét, de az ambulancián. Nem volt nagy durranás. Bekente neki a kis nuniját érzéstelenítő krémmel és fél óra múlva választotta szét egy kis fém hurkapálca szerű eszközzel. Meg sem érezte és kb 10mp volt. Nem vérzett meg semmi.
2011. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges. Szoktak erre figyelmeztetni is előre, hogy akár előfordulhat.

Én is nézegetem alkalmanként, mert a védőnő többször is rákérdez.

Orvoshoz kell fordulni, apróbb sebészeti beavatkozással segítenek.

2011. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De várj! Kicsi gyerekeknél eleve pici még a belső szeméremajak, alig válik el a bőrfelülettől. Majd csak pubertás korra alakulnak ki a kis szeméremajak felnőttekre is jellemző kitüremkedései. Ha nem maga a szeméremnyílás "tűnt" el az összenövés miatt (ez bár, előfordul, de igen ritka) , akkor csak erről lehet szó.
2011. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!