Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év alatti kislányom...

Egy év alatti kislányom puncijánál a szeméremajkak összenőttek, jövő hétre kaptunk időpontot a gyereknőgyógyászatra. Akinek volt már ilyen, leírná, hogy hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Rendelésre vigyem az éppen rendelő orvoshoz, vagy inkább magánrendelésre az általam választott gyermeknőgyógyászt keressem fel?
2010. szept. 24. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én magánrendelés híve vagyok, ha tehetem. de... én ezért nem vinném magánrendelésre.

A lányomnak is volt ilyen 7 hósan, neki a gyerekorvos megcsinálta. Egy kb. 1 perces beavatkozás.

Bekente érzéstelenítő krémmel, és egy fél óra pihi után szétválasztotta valamivel. Nagyon sírt, de inkább attól, ahogy lefogták. Utána kamillázni kellett , meg vazelinnel kenegetni.

2010. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már meggyógyult, akkor is naponta ellenőrizd a punciját, hogy minden rendben van-e!
2010. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem a saját nődokimat,hogy it ajánl gyereknőgyógyit,mert ez a helyzet, és mondta hogy vigyem hozzá,megcsinálja!Évek óta hozzá járok!

Így fél évesen elvittem,ilyen kis fülpiszkáló szerű valamivel csinálta,és nekem csak a végén kezdett sírni!nagyon gyorsan kész volt!Csak egész nap utána ha pisilt csípte neki,de másnapra semmi nem volt már!

Viszont nekem is fülpiszkálóval kellett minden fürcsi után bekennem vazelinnel,vagy babaolajjal,reggel meg széthúzni...

Viszont félig megint össze van neki nőve,hívtam a dokim,azt mondta ez genetikai így hiába csinálok bármit többször is összenőhet!Sajna!

Én sokkal jobban féltem mint amennyire gáz volt!Itt is én viseltem rosszabbul ,mint a lányom!

2010. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Kedves Utolsó Hozzászóló! Megkérdezhetem, hogy mennyit fizettél vagy kért a doki? Felhívtam az orvosomat, és vállalt bennünket.

2010. szept. 24. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj!Gondolom túl vagytok már rajta!Hogy viselte a kislányod?

Azért leírom,ugyanannyit kellett fizetnem mint magamért,vagyis 5000-et!

Nálatok?És mit javasolt nektek utókezelésre?

Képzeld megpróbáltam én széthúzni (mert ugye megint félig összenőtt)és sikerült sírás sem volt!Azóta megint olajozok!

Mégegyszer elnézést,hogy csak most!

2010. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, túl vagyunk rajta. Nem volt neki összenőve, csak összetapadva. 1 perc alatt széthúzta neki a nőgyógyász. Picit sírdogált, de az inkább annak szólt, hogy fel lett ébresztve. Du. volt egy pici sírás, gondolom csíphette neki, mikor pisilt (játék közben néha felvisított, felsírt néhány másodpercig tartott csak). Különösebb dolgot nem kellett/kell vele csinálnom. Nem ajánlott popsi krémet, hintőport használni, napi egy alkalomnál többet, mert ez segítheti elő az összetapadást. Szintén napi egyszer ellenőrizni kell, hogy nehogy összetapadjon.

A doki a kórházba nézte meg, mert asszisztencia kellett hozzá, mivel nem tudta, hogy milyen mértékű az összenövés (Pénzt nem is fogadott el). Előzetesen azt is mondta (látatlanba), hogy ha az összenövés nagy, akkor altatásban kell csinálni. Szerencsére, még csak össze volt tapadva!

Remélem később már nem lesz ezzel problémánk, és bízom benne, h. nálatok sem!

2010. okt. 8. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!