Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a meleggel?

Mit kezdjek ezzel a meleggel?

Figyelt kérdés
Még egy hónapom van szülésig, de már nem bírom elviselni ezt a nagy meleget, naponta 5-6 szor is lezuhanyzom, nem megyek ki csak a házban vagyok de így sem bírom már. Ide bent is 27 fok van hiába megy a ventilátor a levegő nem akar lehűlni. Mit csináljak, hogy könnyebb legyen átvészelnem a napokat?
2011. júl. 16. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, a tűrésen kívül mit tehetsz?

Én 4 éve szenvedtem nagyon, akkor 42 fok tombolt, dőltek a melegrekordok, én vizes textilpelussal a hátamon 1 bugyiban voltam otthon egész nap.

2011. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ava87 ***** válasza:

Juj, én is 4 éve ilyenkor voltam terhes, az katasztrófa volt... Szerintem rosszabb volt, mint az idei nyár, idén csak most kezdődött a kánikula, előtte nem volt ilyen vészes. Meg már itt nálunk most se olyan borzasztó, éjjel végre jól tudtam aludni nyitott ablaknál, még be is tudtam takarózni végre. Ti merre laktok, hogy még mindig ilyen dög hőség van?

Mást amúgy tényleg nem tudsz tenni, mint hogy elviseled, az időjárásba sajnos nem nagyon van beleszólása az embernek. Sokat zuhanyzol, próbálsz pihenni, ventillátor. Meg én nagyon melegben már csak úgy hobbiból is boltba járok, ott van klíma :)

Tini koromban nyáron dolgoztam egy hónapot egy étteremben, ott az egyik szakács adta azt a tanácsot, hogy ha nagyon melegem van, dugjam a csuklómat hideg víz alá, mert ott megy át a legtöbb vér, és nem csak a csuklómat hűti, hanem valamennyire az egész testemet is - persze a hatása nem tart sokáig. Ezt szoktam itthon is alkalmazni.

2011. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a nyakamba tettem vizes ruhát, az arcomat fújtam vizes spray-vel és legyeztem magam (a kórházban nem volt ventillátor). Babával sem lesz könyebb! Mi a kisfiunk miatt vettünk klímát, mert rámizzadt szegénykém, nekem meg sűrűn fájt a fejem, hogy itthon meleg volt, tavaly nyáron. Éjjel szellőztess és korán reggel csukd be az ablakokat és sötétíts be. Én mindig nézem a kinti hőmérőt is, hogy mikor nyitom ki az ablakot.
2011. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!