Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babás strandoláshoz félsátrat...

Babás strandoláshoz félsátrat hol tudok venni? Esetleg akciós most valahol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


Igazán üzletben szeretnék venni, csak a kép miatt linkeltem.

2011. júl. 12. 23:41
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként bármely strandon fel lehet állítani? Nem szólnak érte?
2011. júl. 12. 23:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekünk van, de nem használjuk, mert NAGYON MELEG! Inkább fa vagy napernyő alá megyünk a picikkel.

Lehet, hogy másnak bejön...

2011. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az ernyőt le lehet szúrni a strandon? Nem mondják, hogy ne szúrkáld össze a füvet?
2011. júl. 12. 23:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Decathlonos van, és amióta utazunk a gyerkőccel azóta használjuk. Már 2 éves múlt,de még mindig szereti.

Nem áll meg benne a meleg,és igenis számít,főleg amikor nincs elég hely a fák alatt hogy árnyékot szerezz.

Vagy amiko a fa árnyéka nem elég mert ásüt az ágai közt a nap.

Mikor kisebb volt még aludt is benne jókat,hátul van egy szellőzője,amit ha kinyitsz a levegő átjárja.

2011. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]


46. oldalon találtam egyet, ez nagyon gagyi lehet?

2011. júl. 13. 00:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekünk ilyen van, de Intersparban vettem 2-3 éve. Azon nincs szellőző, és az nagyon gáz. Amin van szellőző, az biztos jó!
2011. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, és ezt is érdemes nagy szélben lebökdösni (olyan fém kütyük vannak hozzá, mint a sátrakhoz).

A strandon nálunk vannak már eleve lerögzített hatalmas méretű napernyők. Ha pedig ott nincs hely, akkor bérelni szoktunk, talppal együtt, amibe vizet kell önteni...

2011. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már vagy 10 éve nem voltam strandon, vagy több.
2011. júl. 13. 00:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most vettem a pennyben (előző akcióban volt 2ezerért) teljesen egyszerű, nincs rajta szellőző sem. Mivel fél sátor, felesleges is. Nem olyan nagy, hogy belesülj, nekünk bevált, árnyékot ad, napernyő sem kell. Ne aggódj, senki nem fog szólni, mivel a strandok 3/4e ezzel van tele. :)
2011. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!