Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkezdtem szedni az Azaliát,...

Elkezdtem szedni az Azaliát, és megjött. Ez normális?

Figyelt kérdés

Egy hete szedem, és tegnap rendesen megjött. A dokim azt mondta, amikor felírta, hogy közben nem lesz menstruáció (ez a szoptatás alatti fogamzásgátló, 28 szemes), egy kis pecsételő vérzés lehet közben. Na ez nekem olyan, hogy bár elbírja a tisztasági betét, de napi 6-7 tele lesz vele. Semmiképpen sem kis pecsételő vérzés.

Normális lehet ez?


2011. júl. 9. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, akinél így hat. Én 3 hétig folyamatosan véreztem, és nekem is az elején kicsi volt (tisztasági betétes), aztán egyre nőtt a mennyiség, és nem látszódott, hogy csökkenni akarna. Így én abbahagytam, mert a vérzés miatt szexelni sem tudtunk, akkor meg minek.... Miután abbahagytam, 3 nap alatt elmúlt a vérzés. Visszatértünk az óvszerhez.

Nekem nem vált be.

2011. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 1 teljes hónapig vérezgettem (nekem is elég sok volt), aztán 2 évig semmi. Lehet, hogy Neked is érdemes lenne várni egy kicsit.
2011. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt írta fel anno a dokim, és azt mondta, hogy pici vérzés normális, de ha komolyabban vérzek, esetleg hosszabb ideig, akkor menjek vissza hozzá!

Ezért direkt felírt egy egy leveles adagot, és külön receptre 6 havi adagot, hogy ha nem vérzek nagyon, akkor kiválthatom a többit is.

Én végülis nem véreztem nagyon, de csak 3 havi adagot váltottam ki, mert olyan szinten nem kívántam a szexet, és olyan ritkán volt energiám is hozzá az elején, hogy pénzkidobás volt az Azalia. Áttértünk az óvszerre!

2011. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!