Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a babakocsi fiús vagy...

Ez a babakocsi fiús vagy lányos inkább?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 2. 23:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

unisex

Azt hittem nálam nincsenek elvetemültebb babakocsi mániások,de én csak 4-5 típust próbáltam ki:) A legviccesebb,hogy a kistesónak újra a legelsőnek vásárolt típus lesz és megmaradt egy bevált esernyőkocsi későbbre:) Szerintem már nem fogom cserélgetni többet.

2011. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Unisex. Nekem fiaim vannak es sok piros dolgunk volt, direkt vettem oket.
2011. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet fiúnak is, de ha megtehetném, akkor unisexben inkább valami barnát vagy vajszínűt esetleg zöldet vennék. Viszont olvasd el lent a kérdést, mert valami sumákolás van a dologban!
2011. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

A sumákolos kérdést én írtam mert már találkoztam ezzel a képpel és nem szeretném ha valaki porul járna.3 éve eladta egy csaj ezt a babakocsit már és most ugyanezek a képek vannak fent.Érdekes....

Itt van az említett kép:

[link]

2011. júl. 3. 09:23
 15/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk ott a babaszoban egy Krisztina nevu csaj erdeklodott a kocsi irant es a vateras elado is Krisztina. Nem lehet, hogy megvette es most tovabbadna?

Teljesen egyertelmu, hogy o a masodik tulaj es te mar a harmadik lennel, ez mondjuk nem feltetlenul baj, mert lehet, hogy az elso ket tulaj osszesen nem hasznalta annyit, mint mas babakocsit egy tulaj.

Az ar sem feltetlenul rossz, mert a babaszoban is mar 50ert akarta megvenni, mondjuk 25 korulre le lehetne alkudni, ha valoban nincs semmi baja.

Viszont friss fotokat mindenkeppen kernek rola, lehet, hogy nem atveresi szandekkal hasznalja a kepeket, hanem siman csak nem volt lehetosege kesziteni, ezek pedig szep, jo minosegu, jo beallitasu fotok voltak.

TEnyleg meg kell erdeklodni ezt, kepet kerni.

2011. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én nem leszek a 3ik tulaja mert nem EZT venném meg.Csak azt kérdeztem,hogy ez fiús vagy lányos e.Meg azt írja,hogy első tulajdonos holott ő már a 2ik.
2011. júl. 3. 09:50
 17/22 anonim ***** válasza:
Én inkább fiúsnak mondanám. Olyan, mint egy piros Ferrari :) Az is fiús, nem? :)
2011. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kiváncsi voltam a fejleményekre, vajon mit válaszolt az eladó a feltett kérdésre, de a kérdést eltűnt!!! Hogy lehet ez?????

Tényleg valami sundám-bundám van a babakocsi körül, igazam lehetett!

( A Top Rideres voltam )

2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ezt írta válaszul:

Tisztelt gabka7900!


Örülük, hogy ilyen jó megfigyelő vagy! A babakocsit a Brendonban vettük, csak éppen elromlott a gépünk és a net-ről kerestem képeket!

Remélem nem haragszol!!!

2011. júl. 3. 16:34
 20/22 anonim ***** válasza:
Uniszex szerintem. Egyébként nekem is volt top rider bs05kocsink s nagyon jó kocsi szerettem. Csak a lányom nem szerette,nem volt el ha nem lát.. Én 1 kocsit szeretnék,lehet bemegyek boltba s beleültetem...
2011. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!