Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a babakocsi fiús vagy...

Ez a babakocsi fiús vagy lányos inkább?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 2. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább lányos.
2011. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

sztem uniszex :-)

nekünk is hasonló színkombinációs kocsink van, és a lányomnál + a fiamnál is vígan használtuk.

[link]

2011. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A piros teljes mértékig unisex. Kisfiúknak és kislányoknak is jól áll. Nekünk is piros van, de direkt pont azért, ha a másik baba ellenkező nemű lenne, de ha mégsem akkor sincsen semmi baj. Ennyiért nehogy ott hagyd, jó márka, kiváló kocsi bomba áron!
2011. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem lányos.


Azért nézd meg alaposan, mert valószínű valami bibi lehet vele, hogy ilyen hamar eladják. Úgy értem, hogy szerintem sportkocsinak nem is volt használva, csak mózesnek. Túlontúl új még, nem?

Lehet, hogy kényelmetlen tolni, vagy nyiklik, nyaklik pl.


Én vettem egy hasonló Top Ridert, gyorsan tovább is adtam, tök sz@r volt minden szempontból.

Az is ilyen volt, alig használták, eladták, vettek másikat. Én megvettem, eladtam, vettem másikat,....


De ez csak feltételezés, és nem is ezt kérdezted, bocsi.:)

2011. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Lányos? Fekete-piros lányos? :O

Inkább fiús, ha már muszáj választani, de szerintem ez pont az a szín ami mindkét nemhez nagyon is jó.

2011. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak. A Top Rider és a Peg Perego össze sem hasonlítható egymással.
2011. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem ezt szeretném megvenni hanem barátnőmnek van ilyenje és ő árulja 20ért.Ez a babakocsi lenne már a 8ik a sorban , :) .Van most egy hauck Turbo babakocsim amin jan.31ig van még gari ha érdekelne valakit:

[link]

de még egyet kiakarok próbálni.2 éves múlt a fiam így kapkodnom kell.Volt nekem is Top Rider bs05öm ami ilyen volt szerkezetileg és egy nagy rakás kaka volt.Nem érte meg a 60at.

2011. júl. 2. 23:16
 8/22 anonim ***** válasza:

Hallod, a párod iszonyat nyugodt típus lehet, irigyellek:)))))

Az én férjem csak 3 babakocsit engedett megvenni ( ebből 1 volt a Top Rider), azóta csak a nyálamat csorgathatom:)) Ha meglát a képernyőn egy babakocsit, rögtön mondja, hogy nem veszünk másikat, ne is nézegesd!:(

2011. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem egy nyugodt fajta.Ezeket a kocsikat próbáltam már szép sorban:top rider bs05, roan jolly joker, chicco ct. 06 caddy, peg perego aria,abc design take off, jane powertrack 360 és most a hauck turbo.ha ezt a hauckot eladom akkor vagy pp ariát veszek vagy peg perego p3-at.A pp ariat nagyon szerettem de repültünk tavasszal és arra akartam egy esernyő kocsit.Mindig megoldom a babakocsi adás-vételt a párom nélkül is.
2011. júl. 2. 23:52
 10/22 A kérdező kommentje:
Volt olyan is,hogy 3 kocsi állt bent a garázsban :)
2011. júl. 2. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!