Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában miért ilyen sok a...

Mostanában miért ilyen sok a mennyiből éltek című kérdés?

Figyelt kérdés

Nekem nem is a gond,hogy felteszik, hanem,hogy ha valaki őszintén válaszol és Uram bocsá' kicsivel többet keres,mint 120 ezer forint,akkor már jönnek az irigykedő reagálások!

Más is van,aki pusztán ezért nem szeret válaszolni ezekre a kérdésekre?


2011. jún. 29. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, én sem szeretem megírni, hogy mennyiből élünk.

Sok az irigy... És én nem szeretem hallgatni a beszólásokat.

2011. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párszor megírtam, hogy mennyiből élünk, erre lepontoztak....úgyhogy azóta nem írom meg, csak nagyságrendileg.
2011. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másodiknak: A jó magyar mentalitás, neked se legyen jobb.


Egyébként vannak, akik tényleg szűkösen jönnek ki és kíváncsi, hogy ő mit csinált, vagy csinálhatott rosszabbul, mint más szülők.

2011. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek a magyarok. Imádnak egymás zsebében turkálni, de ha már valaki jobban él, mint ők, azt szidják mint a bokrot. Esetleg azon kellene elgondolkodni, hogy nem véletlenül keresünk annyit, amennyit. A vezérigazgatók nem álltak meg az érettséginél.
2011. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mi nagyon jó körülmények között élünk. Szerencsére mi sem keresünk rosszul és a hátterünk is nagyon jó. Ha szarkasztikus akarok lenni "irigylésre méltó"!:)

Egyszer írtam le, többet soha. Nem is a kérdezővel volt gond, hanem a válaszolókkal. Tömény irigység.

Bár a kérdést sem szabadna feltenni szerintem, mert csak vitát szül.

2011. jún. 29. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl azon, hogy tény és való sok az irigykedő beszólás, meg lepontozás, szerintem azért is van ennyi ilyen kérdés, mert egyik másik válasz után az embernek az is lejöhet, hogy:

a) vannak akik okosabban tudják a beosztani a kevesebbet is - jó lenne tanulni tőlük

b) vannak akik sokkal kevesebből élnek - jó, hogy nem mi vagyunk "az alja".

2011. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!