Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar a bilibe...

Miért nem akar a bilibe kakálni a 16hónapos kislányom, ha már pisilt bele?

Figyelt kérdés
Már jó párszor belepisilt a bilibe,de kakálni nem akar. Ma ráültettem a pisi belement,majd utána felállt és pillanatok alatt a szőnyegre csinált.
2011. jún. 24. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Istenem!!! Hát azért, mert még ÉRETLEN hozzá!

Nem érti, mit akarsz, valószínűleg a pisi is véletlen produktum a bilibe.

Hagyd már azt a szegény gyereket.


(Miért olyan sok az ilyen, ehhez hasonló kérdés???)

2011. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert még kicsi hozzá! Hagyd a szobatisztaságot a fenébe addig, amíg a gyereked elkezd beszélni, jelezni tudja, hogy ürítenie kell. amit te csinálsz, az nem szobatisztaságra szoktatás! az, hogy ráülteted és véletlenül sikerül 1-1 pisit elkapni, a szerencse kérdése. Különben a pisi szinte minden (még az arra érett) gyereknél később kerül szabályzásra, mint a pisi. Ezt olvasd el, mielőtt bármire is "dresszírozod" a gyereked!: [link]
2011. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pici még.

Jövőre térj vissza a témára.

2011. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsi meg szerintem is. Nem hinnem, hogy o tisztaban van azzal, hogy miert is jo dolog, vagy egyaltalan jo dolog-e az, hogy o bilibe pisil.

Van egy 16 honapos fiam, tudom, hogy a fiuk mashogy fejlodnek, de ha o bilibe pisilne az teljes mertekben csak azert lenne mert en ugy akarom, max en orulnek neki, o biztosan nem.

A masik fiam 2 es fel eves, vele sem probalkoztam meg tavaly nyaron bilizessel, telen sem, tudta, hogy van bilink, mondogattam neki, hogy mire valo, de nem ultettem ra ugy, hogy o meg nem erezte at a lenyeget.

2 honapja meg esti pucerkodasnal siman beszaladt teljesen egyedul, egy szo nelkul a furdoszobaba, elovette a bilit, rault, belepisilt es hatalmas boldogsaggal kialtozott, nagyon buszke volt magara, utana szabalyosan kiontotte es engedett vizet a bilibe, hogy kimossa. Nem is tudom honnan szedte a mozdulatsort.

A lenyeg az, hogy szinte egyik hetrol a masikra leallhattunk a napkozbeni pelenkazasrol, alvashoz meg kell, de a fiam teljesen spontan, onszantabol kezdett bilizni es tenyleg nagyon-nagyon buszke magara, minden egyes kakit, pisit vilagga kurtol, hogy o milyen ugyes.

Szoval latom rajta, hogy o mar erti, tudatosan csinalja es latom a kisebbik gyereken, hogy o max azert pisilne bilibe, mert en rarakom es eppen kell neki, hat odamegy.

2011. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 17 hónapos, és mindig szól, hogy kaki, rá is ül a bilire, de nem megy bele semmi, leszáll, és úgy kakil. Még nem erőltetem, ráér ezzel jövőre is.
2011. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 halasz_krisztian válasza:
Majd akkor kakil bele, ha kedve lesz. Születni is úgy szoktak (orvosi segítség nélkül), hogy eldöntik mikor akarnak kibújni. A kakilással is így van.
2011. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!