Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet újszülött leánynak azt...

Canyon kérdése:

Lehet újszülött leánynak azt a nevet adni Magyarországon hogy Briana?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

Mar bocsi, de mi kozotok van hozza, hogy a kerdezo milyen nevet akar adni a gyermekenek? Mert szerintem korulbelul semmi!

Nekem tetszik.

2011. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
En azt sem tudtam h ilyen nev letezik ( vegulis az jobb mint az "Ajandek" vagy " Csillagocska" stb ...)
2011. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%
Egy pillanat. Ennek az oldalnak nem az lenne a célja, hogy bántsuk és alázzuk egymást, hanem az, hogy segítsünk. szerintem szép név, én simán adnám a lányomnak ha lenne, (de nekem egy gyönyörű kisfiam van). Mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen nevet ad a gyerekének. Persze néha én is kiakadok, de az Ő döntésük. NEM attól lesz valaki Magyar, hogy Magyar nevet visel. Szerintem szép hangzása van a Briana névnek. Azon viszont elgondolkodhatna mindenki, hogy ha nem értesz valamivel egyet akkor ezt szépen és nem bántó, mocskolódó és a kérdezőt földbedöngölő hangnemben kellene közölni. További szép napot
2011. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%
Tegnap 22.49-kor irtam. Az utolso valaszolora reagalva: mi Svajcban elunk, ismerek egy not akit Erzsebet Bathory-nak hivnak. Pont igy irva. Egy arva szot nem beszel magyarul. Es ismerek ket fekete boru gyereket, akiket Shanai es Melissia Montinique-nak hivnak, 8 es 10 evesek es anyanyelvuk a magyar. Pedig mar a nagyanyjuk is itt szuletett! Az apukajuk fekete boru. Tehat a nev tenyleg nem szamit semmit. Azonkivul a magyarsagba jo alaposan bele lehetne bonyolodni, inkabb nem teszem.
2011. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolkozok különben, mint az előttem szólók! Semmi köze hozzá senkinek. Szerintem is szép név a Briana, de még nem döntöttem el, hogy milyen nevet fogok adni. Szép napot!
2011. júl. 1. 16:31
 26/27 anonim válasza:
Hátha Alejandro, Anajulia, Romeó van, a Brian(n)án nem lepődnék meg. Széép név, csak még ritka hazánkban. Talán lehet, hogy van magyarosabb változata is...
2011. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Becenévnek ajánlanám, ha érdekel a véleményem.

Az Anna nem tetszik-é?

2011. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!